Ojciec Tupaca oskarża rząd USA o udział w morderstwie jego syna

0
183
Tupac (BBC)

Tupac zmarł 13 września 1996 roku. Uznawany jest za największego rapera w historii. Amerykański artysta zginął w strzelaninie w Las Vegas w wyniku sporu między wschodnim a zachodnim wybrzeżem. Sprawa jego śmierci do dziś pozostaje nierozwiązana, a jego ojciec powiedział właśnie, że winny jest jej rząd. Dlaczego?

W noc morderstwa Tupaca on i inni członkowie jego grupy przyjaciół z jego wytwórni Death Row Records pobili Orlando Andersona, członka rywalizującego gangu w Las Vegas, podczas meczu bokserskiego pomiędzy Mikiem Tysonem i Brucem Seldonem. Orlando Anderson rzekomo ukradł wisiorek Death Row, za który Sean Combs (twórca rywalizującej z Death Row wytwórni Bad Boy Records) powiedział, że dałby 20 000 dolarów. Po pobiciu Orlando Anderson popadł Tupaca i zabił go w strzelaninie samochodowej.

Billy Garland, ojciec Tupaca, nie widzi w Andersonie zabójcy syna. Na kanale YouTube „The Art of Dialogue” wyjaśnił, że dla niego sprawcą zabójstwa jego syna jest rząd USA. Powiedział, że zachowanie jego syna nie było właściwe i że zrobił to tylko po to, by zyskać szacunek i udowodnić swoją wartość przed ludźmi Death Row i Suge Knight. Natomiast nie wierzy w winę Andersona. Ojciec Tupaca nie wierzy, że Orlando Anderson był odpowiedzialny za morderstwo jego syna, ponieważ wszystkie znalezione dowody były niejednoznaczne. Co więcej, wujek Andersona, Keefe D, ważny członek gangu Crips, od lat obwinia siebie, ale Garland ostrzega, że ​​​​wszystko to jest częścią rządowego tuszowania.

-Myślę, że kluczową kwestią jest rząd. Rząd zaoferował mu układ. Agenci śledzili go w noc morderstwa, tak jak śledzono go w Quad Studios. To dobrze znany fakt. Nie znam tego faceta, Keefe. Może został zmuszony do powiedzenia tego, żeby rozwiązać jakieś problemy. Nie wiem. Po prostu wiem, że dla mnie to brzmiało jak ustawka. Nie sądzę, żeby miał coś wspólnego ze śmiercią mojego syna. Wcale nie.- powiedział ojciec Tupaca.

Co o tym myślicie? Jesteście fanami Tupaca?

READ: Nick Kyrgios: Tylko ja mogę pokonać Novaka Djokovica na Wimbledonie

READ: Czekacie na nowego Bonda? AI pokazuje jak wyglądaliby w roli 007 typowani na niego aktorzy

Brak postów do wyświetlenia