Oto styczniowe nowości Netflixa. Co warto obejrzeć?

0
95

Netflix zaprezentował listę styczniowych premier. Początek roku na platformie to istny wysyp seriali. Pojawi się też kilka filmów i bajek dla dzieci oraz pierwsze polskie reality show produkcji Netflixa. Będzie się działo! Oto wszystkie styczniowe nowości Netflixa.

W styczniu Netflix wypuści aż 30 produkcji

Netflix zadbał o to, żeby już od początku roku użytkownicy nie mogli się od niego oderwać. Na platformie w styczniu pojawi się aż 12 seriali, 5 filmów, 4 dokumenty i 4 bajki dla dzieci. Netflix zadebiutuje też ze swoim pierwszym polskim realisty show. Styczeń na Netflix to w sumie 30 premier!

Co warto obejrzeć w styczniu na Netflix?

W pierwszym tygodniu stycznia na Netflixie zadebiutował już długo wyczekiwany film „Bielmo”, w którym w główną rolę wciela się Christian Bale. „Bielmo” to kryminał o emerytowanym detektywie, który postanawia rozwikłać zagadkę morderstwa w akademii wojskowej West Point.

W połowie stycznia na platformie pojawi się prawdziwa gratka dla fanów tenisa. Pierwsza część serialu dokumentalnego „Break Point”. Dokument będzie śledzić poczynania czołowych tenisistów i tenisistek światowych rankingów. Kamery pokażą życie na korcie i poza kortem takich sław jak Iga Świątek czy Nick Kyrgios. Również w połowie stycznia na Netflixie ukaże się sezon serialu „Wikingowie: Walhalla”. To ciekawa propozycja, chociażby dlatego, że do obsady tego zagranicznego hitu dołączył Marcin Dorociński.

Pod koniec stycznia Netflix zadebiutuje ze swoim pierwszy polskim reality show. „Love Never Lies Poland” będzie dostępna w serwisie od 25 stycznia. Jak czytamy z oficjalnego opisu produkcji, jest to: „Reality show, w którym urządzenie wyczytujące kłamstwo z oczu analizuje uczciwość sześciu par. Tutaj za oszustwa się płaci, a prawda zostaje wynagrodzona”. Reality show poprowadzi Maja Bohosiewicz.

Pełna lista styczniowych premier Netflixa

Przytoczone przez nas produkcje warte uwagi to zaledwie 4 z 30 styczniowych premier Netflixa. Poniżej zamieszczamy pełną listę styczniowych premier Netflixa i filmową zapowiedź styczniowych emocji przygotowaną przez sam Netflix.

Brak postów do wyświetlenia