Tyle pieniędzy dostanie obsada Stranger Things za finałowy sezon!

Date:

„Stranger Things” to jeden z największych hitów Netflixa i jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat. Oczekuje się, że ostatnia odsłona serii przejdzie do historii i będzie hitem finansowym dla Netflixa. Niezłą sumę zgarnie również obsada produkcji. Portalowi Puck News udało się odkryć rzekomą kwotę, jaką aktorzy „Stranger Things” dostaną za finałowy sezon.

Łatwo jest się domyślić, że kwota, jaką dostaną aktorzy „Stranger Things” za finałowy sezon jest ogromna. W końcu mówi, że produkcji Netflixa, która stała się globalnym fenomenem i jest być może najlepszym serialem, jaki Netflix do tej pory wypuścił.

Według portalu Puck News wynagrodzenia aktorów za ostatni sezon są różne i można je podzielić na cztery poziomy.

Poziom pierwszy to wynagrodzenie, które otrzymają Winona Ryder (Joyce Byers) i David Harbour (Jim Hopper). Aktorzy mają dostać 9,5 milionów dolarów za sezon. Do poziomu drugiego zaliczają się Gaten Matarazzo (Dustin Henderson), Caleb McLaughlin (Lucas Sinclair), Noah Schnapp (Will Byers), Finn Wolfhard (Mike Wheeler) i Sadie Sink (Max Mayfield), którzy otrzymają ponad 7 milionów dolarów. W poziomie trzecim znajdują się Natalia Dyer (Nancy Wheeler), Maya Hawke (Robin Buckley), Charlie Heaton (Jonathan Byers) i Joe Keery (Steve Harrington), którzy mają zarobić po 6 milionów dolarów. W poziomie czwartym znajduje się sama Millie Bobby Brown (Eleven).

Millie Bobby Brown ma osobistą umowę, poza serialem, z Netflixem. Platforma płaci jej za umowę, która obowiązuje przez całą serię, w tym inne prace, takie jak „The Electric State” i „Enola Holmes”. Choć portal Puck News nie podał kwoty kontraktu aktorki, suma zapewne jest niebotyczna.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...