PageSix: Ariana Grande i Dalton Gomez postanowili się rozwieść

0
176
Ariana Grande (Twitter)

Ariana Grande i Dalton Gomez są małżeństwem od dwóch lat, jednak w kwietniu tego roku piosenkarka przestała nosić obrączkę. Teraz PageSix donosi, że para rozstała się w styczniu i planują rozwód.

Ariana Grande i jej mąż Dalton Gomez są gotowi na rozwód. Grande i Gomez są małżeństwem od ponad dwóch lat, ale PageSix twierdzi, że rozwód jest w toku. Mówi się, że para była w separacji od stycznia, choć podobno pozostawali w przyjaznych stosunkach.

Grande była ostatnio widziana publicznie z obrączką na londyńskim koncercie Jeffa Goldbluma w kwietniu. Niedawno Grande pojawiła się na Wimbledonie bez obrączki, wywołując tym samym jeszcze większe plotki o rozwodzie z Gomezem. Podobno Gomez odwiedził ostatnio Grande pracy w Londynie, próbując pstatni raz uratować małżeństwo, ale nie wyszło. Para ponoć jest już w trakcie załatwiania formalności związanych z rozwodem.

„Podjęli decyzję razem” – powiedziało jedno ze źródeł PageSix. „Mieli problemy przed styczniem, ale chcą pozostać najlepszymi przyjaciółmi”.

CZYTAJ: Rozwodzi się jedna z ulubionych par Hollywood

CZYTAJ: Novak Djokovic ukarany rekordową grzywną za rozbicie rakiety w finale Wimbledonu

Brak postów do wyświetlenia