Rozwodzi się jedna z ulubionych par Hollywood

0
101
Joe Manganiello i Sofia Vergara (losangelestimes)

Sofia Vergara i Joe Manganiello właśnie ogłosili rozwód po 7 latach związku. Było to zaskoczeniem, chociaż ostatnio para faktycznie spędzała czas osobno.

Para rozmawiała z Page Six i powiedziała, że ​​„Podjęliśmy trudną decyzję o rozwodzie. Jako dwoje ludzi, którzy bardzo się kochają i bardzo o siebie dbają, uprzejmie prosimy o poszanowanie naszej prywatności w tym czasie, gdy poruszamy się po tej nowej fazie naszego życia”.

Sofia Vergara świętowała swoje 51. urodziny we Włoszech bez Joe, jak zawsze wyglądając niesamowicie. W międzyczasie źródło twierdziło, że „Na początku wielkiej urodzinowej podróży Sofíi, jej bliscy tłumaczyli nieobecność Joe wymówką, że był zajęty filmowaniem na Wschodnim Wybrzeżu. Ta wymówka ledwo się utrzymała z powodu strajku scenarzystów, ale kiedy strajk aktorów zaczął obowiązywać, Joe mógł być w pierwszym locie do Włoch, żeby świętować z żoną, a nie jest. Teraz nikt tam z nią nawet nie próbuje udawać, że to nie koniec. To koniec. Skończone.” – powiedział informator amerykańskim mediom.

CZYTAJ: Aktorzy zastrajkowali i zeszli z czerwonego dywanu na premierze „Oppenheimera”. Co się stało?

CZYTAJ: Novak Djokovic ukarany rekordową grzywną za rozbicie rakiety w finale Wimbledonu

Brak postów do wyświetlenia