Udaj się w podróż dookoła świata z Rogerem Federerem

0
109
Roger Federer (Twitter)

Odkąd Roger Federer przeszedł na sportową emeryturę, robi wszystko, na co nie miał czasu, będąc zawodowym tenisistą. Zaczął od zwiedzenia najpiękniejszych miast świata. Możesz do niego dołączyć dzięki „24 Hours with Roger”.

Roger Federer jest na sportowej emeryturze od jesieni 2022 roku. Szwajcar zakończył karierę, ponieważ przewlekłe kontuzje kręgosłupa i kolana uniemożliwiają grę na poziomie zawodowym.

Od kiedy Roger Federer przeszedł na sportową emeryturę, robi wszystko to, na co nie miał czasu, kiedy grał zawodowo w tenisa. Jedną z rzeczy, od których zaczął, jest zwiedzenie wszystkich najwspanialszych miast świata. Choć był w nich wiele razy, nigdy nie mógł ich zwiedzić, ponieważ był ciągle na korcie. Co ciekawe, Szwajcar realizuje swój plan przy wsparciu swojego sponsora tenisowego, a projekt nazywa się „24 Hours with Roger”.

„24 Hours with Roger” to seria filmików tworzona przez Rogera Federera i jego sponsora UNIQLO. W tej nowej serii filmów dołączamy do Rogera Federera, który odwiedza swoje ulubione miasta na całym świecie. Spotka kilku zaskakujących gości i zwiedzi ciekawe, nieoczekiwane miejsca w każdym mieście. Od Tokio po Nowy Jork i nie tylko, zobaczymy, jak LifeWear (seria ubrań UNIQLO, którą będzie nosił na tych wyprawach Federer) sprawia, że ​​Roger wygląda świetnie w każdej sytuacji i w każdym nastroju. Projekt ma na celu wspieranie dzieci reprezentujących następne pokolenie. Podczas gdy Roger osiągnął wiele wyczynów jako zawodowy tenisista, to globalne wydarzenie będzie wspierać rozwój dzieci na całym świecie poprzez tenis, a także różnorodne programy artystyczne i kulturalne. Projekt rozpoczął się wydarzeniem w Londynie w czerwcu 2023 roku. Od tej pory Roger Federer zwiedza największe miasta na całym świecie. Podróż dokumentowana jest właśnie przy pomocy „24 Hours with Roger”. Filmiki i szczegóły podróży Federera można śledzić na stronie UNIQLO i na YouTube.

CZYTAJ: Rozwodzi się jedna z ulubionych par Hollywood

CZYTAJ: Novak Djokovic ukarany rekordową grzywną za rozbicie rakiety w finale Wimbledonu

Brak postów do wyświetlenia