RadarOnline donosi: Książę Harry i Meghan Markle gotowi na proces separacji

0
70
Książę Harry i Meghan Markle (Netflix)

Kłopoty w raju u księcia Harry’ego i Meghan Markle. Według najnowszych doniesień portalu RadarOnline.com para jest gotowa do separacji. Małżeństwo miał ucierpieć z powodu napięć rodzinnych, wynikających z rozpoczętego przez parę publicznego konfliktu z brytyjską rodziną królewską.

To było to kilka kłopotliwych lat dla księcia Harry’ego i Meghan Markle, kiedy para dokonała kontrowersyjnego rozstania z brytyjską rodziną królewską i poszła z nią na medialną wojnę. Przypomnijmy, że para wydała nawet serial dokumentalny o tarciach z pałacem Buckingham. Produkcja nosiła nazwę „Harry i Meghan” i została opublikowana przez Netflix. Teraz okazuje się, że poczynania pary odbiły się na ich małżeństwie. Tak twierdzi informator RadarOnline.com.

W raporcie stwierdzono, że para była stopniowo wyczerpana po publicznym sprzeciwie wobec rodziny królewskiej, a także nieudanych transakcjach biznesowych. Ciągłe publiczne nieporozumienia z członkami ich rodzin wyalienowały ich z dalszej rodziny i sprawiły, że para była zmęczona. Mówi się, że czas spędzony osobno ma na celu odbudowanie ich więzi, a ich małżeństwo zostało wykolejone przez niekończący się rodzinny dramat. Książę Harry utracił wszystkie swoje królewskie przywileje z własnego wyboru, ale wygląda na to, że cierpi na jakąś formę wyrzutów sumienia wobec rodziny królewskiej i zgodnie z raportem RadarOnline.com rozważa próbę separacji.

CZYTAJ: Rozwodzi się jedna z ulubionych par Hollywood

CZYTAJ: Novak Djokovic ukarany rekordową grzywną za rozbicie rakiety w finale Wimbledonu

Brak postów do wyświetlenia