Pierce Brosnan i jego pierwsza wystawa obrazów. Efekt bólu i żałoby

0
141
Pierce Brosnan (Daily Mail)

Pierce Brosnan doczekał się swojej pierwszej wystawy obrazów. Brytyjski aktor, były James Bond, wystawił swoje dzieła w Los Angeles. Kolekcja jest efektem bólu i żałoby, jak mówi sam Brosnan.

Były odtwórca Jamesa Bonda, Pierce Brosnan, opowiedział o swoich motywach do otwarcia swojej pierwszej wystawy sztuki w Los Angeles w Kalifornii. Brosnan zdradził, w jaki sposób wystawa pozwoliła mu zobaczyć całość jego prac i jak jego obrazy śledzą historię tego, kim był i gdzie był.

Wychodzą z okresu bólu i żałoby. I poszedłem do płótna, aby zbadać tę mroczną wściekłość, ten rodzaj pękającego bólu, który miałem. – zdradził James Bond.

Weteran aktor przywiózł 50 obrazów i 100 rysunków na La Brea Avenue na swój pierwszy solowy pokaz w Los Angeles. Część obrazów to autoportrety, zarówno Brosnana, jak i znanych mu osób czy artystów. Jeden powraca do sceny z GoldenEye z 1995 roku, pierwszego występu Brosnana jako Jamesa Bonda, a inny przedstawiający płatnego zabójcę Juliana Noble’a z filmu The Matador z 2005 roku.

CZYTAJ: Mikael Ymer zdyskwalifikowany. Tenisista dostał szału i zaatakował sędziego

CZYTAJ: Nominowany do Oscara Jesse Eisenberg przyłapany na warszawskim dworcu

Brak postów do wyświetlenia