Wow! Super inicjatywa Huberta Hurkacz! To jedyna w swoim rodzaju okazja dla juniorów

0
97
Hubert Hurkacz (przegląd sportowy)

Hubert Hurkacz zaskoczył! Najlepszy polski tenisista ogłosił start Hubi Cup 2023. W turnieju rozgrywanym pod patronatem Prezydenta Wrocławia mogą wziąć udział juniorzy do lat 12. Nagrodą dla finalistek i finalistów singlowych zmagań będzie wyjazd z Hurkaczem na tegoroczny turniej ATP 500 w Halle!

Kapitalna inicjatywa Huberta Hurkacza. Najlepszy polski tenisista ogłosił utworzenie turnieju dla juniorów w rodzimym Wrocławiu. Hubi Cup 2023 to zawody dla tenisistek i tenisistów do lat 12. To świetna okazja do sprawdzenia swoich umiejętności. To też jedyna w swoim rodzaju szansa zasmakowania tenisa na najwyższym poziomie, ponieważ nagrodą w imprezie jest wyjazd z Hubertem Hurkaczem na tegoroczny turniej ATP 500 w Halle.

Turniej ATP 500 w Halle to jeden z najbardziej prestiżowych wydarzeń w sezonie trawiastym tenisa, który w przeszłości zwyciężały takie gwiazdy jak Roger Federer, Tommy Hass i Lleyton Hewitt. Wyjazd na tę imprezę w tym roku z Hubertem Hurkaczem jest o tyle atrakcyjniejszy, że to właśnie Hurkacz jest aktualnym mistrzem tego turnieju i to on będzie więc bronić w tym roku tytułu.

Patronatem turnieju jest Wrocław i prezydent miasta Jacek Sutryk. Mecze rozgrywane będą na trzech obiektach — kortach spartan, spiskiej 1 i pułtuskiej 13. Hubi Cup 2023 jest wydarzeniem rangi OTK Super Seria do 12 lat i odbędzie się we Wrocławiu w dniach od 1 do 4 czerwca. Wstęp wolny.

CZYTAJ: Mikael Ymer zdyskwalifikowany. Tenisista dostał szału i zaatakował sędziego

CZYTAJ: Nominowany do Oscara Jesse Eisenberg przyłapany na warszawskim dworcu

Brak postów do wyświetlenia