Piłkarz Neymar po raz kolejny zostanie tatą!

0
121

Neymar i jego partnerka, Bruna Biancardi, w minioną środę za pośrednictwem Instagrama przekazali swoim fanom wiadomość, że spodziewają się pierwszego wspólnego dziecka!

31-letni brazylijski sportowiec i jego 28-letnia dziewczyna zamieścili w mediach społecznościowych wpis dotyczący powiększenia rodziny piłkarza – partnerka mężczyzny jest w ciąży!

Brazylijczyk jest już ojcem 12-letniego chłopca, Daviego Lucca, którego matką jest była partnerka piłkarza, Carolina Dantas.

Zarówno piłkarz, jak i influencerka, na zdjęciach z rosnącym brzuszkiem kobiety, wyglądają promieniejąco! Szczęśliwi przyszli rodzice oczekują na narodziny maleństwa.

Do szczęśliwych zdjęć dodano podpis: „Marzymy o twoim życiu, planujemy twoje przybycie i wiedząc, że jesteś tutaj, dopełniasz naszą miłość i sprawiasz, że ​​nasze dni są o wiele szczęśliwsze. Przyjedziesz do pięknej rodziny, z bratem, dziadkami, wujkami i ciotkami, którzy już bardzo cię kochają! Przybądź szybko, synu, czekamy na ciebie! „Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, wybrałem cię; zanim się urodziłeś, odłączyłem cię” – Jeremiasza 1:5. [sic!]”

Okazuje się, że para spodziewa się synka. Gratulujemy!

Neymar i Bruna najprawdopodobniej zaczęli spotykać się w 2021 roku i utrzymywali swój romans w tajemnicy, dopóki oficjalnie nie poinformowali fanów za pośrednictwem Instagrama w styczniu 2022 roku.

Brak postów do wyświetlenia