Polski film numerem 1 na światowej liście Netflixa!

0
88

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” bije w ostatnich dniach rekordy popularności na Netflixie. Film w reżyserii Macieja Kawulskiego jest numerem 1 na Netflixie na liście nieanglojęzycznych tytułów. W wielu krajach zajmuje też aktualnie 3. miejsce na liście najbardziej popularnych filmów. Przypominamy, o czym jest „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” i zdradzamy, w jakich krajach stał się hitem Netflixa.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film z 2019 roku w reżyserii Macieja Kawulskiego. W produkcji występują Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Jan Frycz, Adam Woronowicz i Piotr Rogucki. Film jest luźno oparty na kilkunastu życiorysach, a jego głównym celem było oddanie klimatu geograficzno-politycznego świata gangsterskiego lat 90.

Film doczekał się kontynuacji sfinansowanej przez Netflix o nazwie „Jak pokochałam gangstera”, która miała premierę w 2022 roku.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” największym światowym hitem Netflixa

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” jest teraz dostępny na platformie Netflix i okazuje się, że stał się globalnym hitem. Film zajmuje aktualnie pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych. W wielu krajach znalazł się również w pierwszej dziesiątce, a nawet i na trzecim miejscu najpopularniejszych filmów.

Podczas premierowego weekendu uplasował się na 3. miejscu pośród najpopularniejszych produkcji. W trójce najpopularniejszych filmów „Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa” jest m.in. w Ukrainie, Brazylii, Estonii, Grecji, Izraelu, Malezji, Maroko, Portugalii, Serbii, Wietnamie. Film uplasował się w pierwszej dziesiątce nawet w Stanach Zjednoczonych.

Brak postów do wyświetlenia