Polski film numerem 1 na światowej liście Netflixa!

Date:

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” bije w ostatnich dniach rekordy popularności na Netflixie. Film w reżyserii Macieja Kawulskiego jest numerem 1 na Netflixie na liście nieanglojęzycznych tytułów. W wielu krajach zajmuje też aktualnie 3. miejsce na liście najbardziej popularnych filmów. Przypominamy, o czym jest „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” i zdradzamy, w jakich krajach stał się hitem Netflixa.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film z 2019 roku w reżyserii Macieja Kawulskiego. W produkcji występują Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Jan Frycz, Adam Woronowicz i Piotr Rogucki. Film jest luźno oparty na kilkunastu życiorysach, a jego głównym celem było oddanie klimatu geograficzno-politycznego świata gangsterskiego lat 90.

Film doczekał się kontynuacji sfinansowanej przez Netflix o nazwie „Jak pokochałam gangstera”, która miała premierę w 2022 roku.

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” największym światowym hitem Netflixa

„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” jest teraz dostępny na platformie Netflix i okazuje się, że stał się globalnym hitem. Film zajmuje aktualnie pierwsze miejsce wśród najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych. W wielu krajach znalazł się również w pierwszej dziesiątce, a nawet i na trzecim miejscu najpopularniejszych filmów.

Podczas premierowego weekendu uplasował się na 3. miejscu pośród najpopularniejszych produkcji. W trójce najpopularniejszych filmów „Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa” jest m.in. w Ukrainie, Brazylii, Estonii, Grecji, Izraelu, Malezji, Maroko, Portugalii, Serbii, Wietnamie. Film uplasował się w pierwszej dziesiątce nawet w Stanach Zjednoczonych.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...