Poznaj dietę Hugh Jackmana. Aktor zmienił nawyki żywieniowe, by znów zagrać Wolverine’a

0
124
Hugh Jackman (fot. vnexpress)

Hugh Jackman pokazał dietę, jaką stosuje, by móc znów zagrać kultowego Wolverine’a.

Wolverine po fikcyjna postać z uniwersum Marvela. Marvel tworząc Wolverine miał w zamyśle, że jest on antybohaterem, który pojawia się w kulturze jako następstwo antyrządowych nastrojów przeciwko wojnie w Wietnamie i afery Watergate. Jego pseudonim tłumaczy się na język polski jako „rosomak”, co wiąże się z jego dziką naturą. Swoją wielką popularność w świecie filmu Wolverine zawdzięcza Hugh Jackmanowi, który postanowił wcięlić się w jego rolę.

W najbliższym czasie Hugh Jackman powróci w roli Wolverine’a, ponieważ pojawi się w tej roli w filmie „Deadpool 3”. Z tej okazji Jackman znów pracuje nad swoim ciałem i dietą, by być w pełni sił na planie zdjęciowym. Aktor podzielił się ostatnio tym, co je, żeby znów móc zagrać kultowego Wolverine’a.

Dieta składała się z dużej ilości węglowodanów, białka i warzyw, czyli wszystkiego, co jest potrzebne, aby przybrać na wadze podczas treningu, jednocześnie unikając dodawania tłuszczu. Jego posiłki, które szacuje się na 1100–2100 kalorii na talerz, składały się z burgerów z kurczaka, steków z polędwicy wołowej, ryb z ryżem, łososiem i ziemniakami.

CZYTAJ: W 2024 roku na Amazon Prime pojawią się dwa nowe dokumenty o polskich sportowcach!

CZYTAJ: Adam Driver uderza w Netflix i Amazon Prime

Brak postów do wyświetlenia