Przełom w sprawie Sophie Turner i Joe Jonasa o opiekę nad dziećmi

0
242
Joe Jonas i Sophie Turner (people)

W zeszłym miesiącu informowaliśmy o niespodziewanym rozwodzie Sophie Turner i Joe Jonasa. Jeszcze bardziej zaskakująca okazuje się ich walka o dzieci. Wyglądające na bardzo zgodne małżeństwo, okazało się, że Turner i Jonas kłócą się o opiekę nad dziećmi. Teraz media informują o przełomie w tej sprawie.

Po wielu mediacjach Joe Jonas i Sophie Turner osiągnęli rozwiązanie w toczącej się batalii o opiekę nad ich dziećmi. Była para gwiazd, która niedawno ogłosiła rozstanie, toczy spór sądowy o to, gdzie miałyby mieszkać ich dzieci. Turner chce by były z nią w Anglii. Jonas chciałby mieszkać z nimi w Miami. Okazuje się, że doszło do przełomu w sprawie. Z dokumentów złożonych we wtorek w sądzie wynika, że ​​para zawarła umowę o tymczasowej opiece nad dziećmi.

Turner i Jonas wydali oświadczenie dla ET po zawarciu porozumienia, w którym napisali: „Po produktywnej i udanej mediacji zgodziliśmy się, że dzieci będą spędzać czas w równym stopniu w kochających domach zarówno w USA, jak i w Wielkiej Brytanii. Nie możemy się doczekać, aż będziemy wspaniałymi współrodzicami.”

Na mocy tej umowy Sophie Turner będzie miała dwójkę dzieci, 3-letnią Willę i roczną Delphine, od 9 do 21 października. Następnie dzieci spędzą czas z Joe Jonasem od 21 października do 2 listopada. Ten harmonogram opieki będzie kontynuowany na zasadzie rotacji, przy czym Turner będzie miała dzieci do 22 listopada, Jonas do 16 grudnia, a Turner ponownie do 7 stycznia. Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci mają możliwość spędzenia Święta Dziękczynienia z ojcem i Bożego Narodzenia z mamą.

CZYTAJ: Joanna Kulig została członkinią Amerykańskiej Akademii Filmowej. Zdecyduje, kto dostanie Oscara!

CZYTAJ: Iga Świątek wygrywa w Pekinie i znów zapisuje się w historii!

Brak postów do wyświetlenia