Quentin Tarantino powróci do telewizji w 2023 roku z limitowanym serialem

Date:

Tarantino wraca do telewizji. Ostatni raz robił coś dla telewizji w 2005 roku. Co tym razem szykuje reżyser?

Twórca filmowy Quentin Tarantino ujawnił podczas promocji swojej książki „Cinema Speculation” w Nowym Jorku, że wśród jego planów jest powrót do reżyserowania i produkcji dla telewizji. Ma to być ośmioodcinkowy serial limitowany, którego premiera będzie miała miejsce w przyszłym roku.

Tarantino ostatni raz pracował dla telewizji w 2005 roku, kiedy wyreżyserował dwa odcinki „CSI: Crime Scene Investigation”.

Tarantino zdradza, nad czym ostatnio pracował

Reżyser nie podał żadnych szczegółów dotyczących jego nadchodzącego serialu, ale zdradził inne plany. Odnośnie do serialu przyznał jedynie, że od lat chciał to zrobić. Tarantino powiedział, że napisał sztukę przed ukończeniem filmu „Pewnego razu w Hollywood”. Smaka narobił również fanom komiksów, bo stwierdził, że gdyby miał adaptować komiks na duży ekran, byłby zainteresowany sfilmowaniem historii Marvela. „Sierżant Fury i jego wyjący komandosi”.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...