Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

0
156

Rafael Nadal intensyfikuje ostatnio swoje działania biznesowe, ponieważ wie, że nie będzie grał w tenisa wiecznie i robi kolejny krok. Hiszpańska legenda tenisa wraz z portugalską legendą piłki Cristiano Ronaldo zamierza otworzyć restaurację w Dubaju.

Rafael Nadal otwiera nową restaurację, a do spółki zaprosił Ronaldo. To nie pierwszy raz, kiedy Nadal otworzy restaurację. W przeszłości współpracował, chociażby z rodakiem Paulem Gasolem.

Toto i Tatel

Spółka Nadala o nazwie Mabel Hospitality, spółka zależna Mabel Capital, wcześniej połączyła siły z legendą futbolu Ronaldo i gwiazdą koszykówki Paulem Gasolem, aby uruchomić restauracje Toto i Tatel. Tatel, który został wprowadzony na rynek w Madrycie w 2014 roku, od tego czasu został przedstawiony miłośnikom jedzenia na Ibizie, w Beverly Hills, a ostatnio w Doha. Toto niedawno otworzyło swoje podwoje w Madrycie.

Nadal i Ronaldo podbijają Dubaj

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Leisure Quest, nowo utworzony oddział gastronomiczny Food Quest, współpracuje ze spółką macierzystą restauracji Mabel Hospitality, aby uruchomić dwie nowe placówki w Dubaju. Tatel zaoferuje odwiedzającym hiszpański śródziemnomorski charakter z codzienną rozrywką na żywo. Toto zaprezentuje esencję kuchni włoskiej z tradycyjnymi przepisami, wybornymi napojami, przy fortepianie i muzyce na żywo każdego dnia w roku, w ustawieniu inspirowanym włoskim kinem lat 50.

Nie ma jeszcze konkretnej daty otwarcia Tatel lub Toto w Dubaju, chociaż przedstawiciele Time Out Dubai mówią, że nastąpi to w trzecim kwartale 2023 r. Lokalizacje Tatel i Toto w Dubaju również zostaną ogłoszone wkrótce.

Tak wyglądają istniejące restauracje

Brak postów do wyświetlenia