Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Date:

Rafael Nadal intensyfikuje ostatnio swoje działania biznesowe, ponieważ wie, że nie będzie grał w tenisa wiecznie i robi kolejny krok. Hiszpańska legenda tenisa wraz z portugalską legendą piłki Cristiano Ronaldo zamierza otworzyć restaurację w Dubaju.

Rafael Nadal otwiera nową restaurację, a do spółki zaprosił Ronaldo. To nie pierwszy raz, kiedy Nadal otworzy restaurację. W przeszłości współpracował, chociażby z rodakiem Paulem Gasolem.

Toto i Tatel

Spółka Nadala o nazwie Mabel Hospitality, spółka zależna Mabel Capital, wcześniej połączyła siły z legendą futbolu Ronaldo i gwiazdą koszykówki Paulem Gasolem, aby uruchomić restauracje Toto i Tatel. Tatel, który został wprowadzony na rynek w Madrycie w 2014 roku, od tego czasu został przedstawiony miłośnikom jedzenia na Ibizie, w Beverly Hills, a ostatnio w Doha. Toto niedawno otworzyło swoje podwoje w Madrycie.

Nadal i Ronaldo podbijają Dubaj

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Leisure Quest, nowo utworzony oddział gastronomiczny Food Quest, współpracuje ze spółką macierzystą restauracji Mabel Hospitality, aby uruchomić dwie nowe placówki w Dubaju. Tatel zaoferuje odwiedzającym hiszpański śródziemnomorski charakter z codzienną rozrywką na żywo. Toto zaprezentuje esencję kuchni włoskiej z tradycyjnymi przepisami, wybornymi napojami, przy fortepianie i muzyce na żywo każdego dnia w roku, w ustawieniu inspirowanym włoskim kinem lat 50.

Nie ma jeszcze konkretnej daty otwarcia Tatel lub Toto w Dubaju, chociaż przedstawiciele Time Out Dubai mówią, że nastąpi to w trzecim kwartale 2023 r. Lokalizacje Tatel i Toto w Dubaju również zostaną ogłoszone wkrótce.

Tak wyglądają istniejące restauracje

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...