Robert Pattinson zostanie pierwszy raz ojcem!

0
148
Suki Waterhouse i Robert Pattinson (fot. bbc)

Robert Pattinson to topowy aktor Hollywood znany chociażby z postaci Batmana. Od 5 lat związany jest z Suki Waterhouse. Okazuje się, że niebawem Pattinson sprawdzi się w nowej roli, ponieważ Waterhouse potwierdziła, że spodziewają się dziecka.

Robert Pattinson zyskał światową sławę dzięki udziałowi w filmie „Harry Potter i czara ognia” oraz w sadze „Zmierzch”. Później aktor grał m.in. u boku Pierce’a Brosnana, Reese Witherspoon, czy Julian Moore. Jego talent aktorski tak się rozwinął, że dziś uważany jest za jednego z najlepszych aktorów swojego pokolenia. Aktor przez lata związany był z aktorką Kristen Stewart, dopóki nie wybuchł skandal z udziałem Stewart, w którym paparazzi przyłapali ją na zdradzie. Później Pattinson był zaręczony z artystką FKA Twigs, ale związek nie przetrwał próby czasu. Od pięciu lat Pattinson jest znów zakochany i wydaje się, że ta miłość przetrwa, ponieważ para postanowiła założyć rodzinę.

Wybranką serca Pattinsona jest aktorka, modelka i piosenkarka Suki Waterhouse. Para jest ze sobą od pięciu lat. Jak przyznaje sama Waterhouse, nigdy nie była w tak szczęśliwym związku. Szczęście pary potwierdzają najnowsze doniesienia, które potwierdziła sama Waterhouse. Pattinson i Waterhouse spodziewają się pierwszego dziecka!

Nie wiemy, w którym miesiącu ciąży jest Suki Waterhouse, ale ciążowy brzuszek jest już wyraźnie widoczny. Artystka nie zwalnia jednak tempa i wciąż koncertuje. To właśnie podczas swojego ostatniego koncertu potwierdziła, że jest w ciąży.

Życzymy szczęścia zakochanym.

CZYTAJ: Adam Driver zagra Kopernika? Wszystko przez obraz, który zobaczył w Toruniu

CZYTAJ: Jest pierwsza zapowiedź nowego filmu z serii „Sami Swoi”. Musisz to zobaczyć

Brak postów do wyświetlenia