Roger Federer w filmie? Trevor Noah i Roger Federer łączą siły w Szwajcarii w filmie „Ride of a Lifetime Train”

0
119

Roger Federer wyrusza w podróż pociągiem na gapę w ramach nowej kampanii turystycznej Szwajcarii. Wraz z nim wyrusza Trevor Noah, komik, pisarz, producent i filantrop, który podobnie jak Roger Federer jest w połowie Szwajcarem. Film wyreżyserował nagrodzony Oscarem Tom Hooper. Spot reklamowy pozycjonuje Szwajcarię jako atrakcyjny cel podróży, koncentrując się na podróżach koleją.

To kolejna kampania Rogera Federera dla Szwajcarii w zakresie turystyki. Wcześniej była legenda tenisa nakręciła spoty turystyczne dla Szwajacarii z Robertem De Niro i Anne Hathaway. Teraz Szwajcar łączy siły z innym Szwajcarem. Roger Federer wyrusza w podróż pociągiem na gapę w ramach nowej kampanii turystycznej Szwajcarii z komikiem Trevorem Noah.

Roger Federer i Trevor Noah współpracowali już wcześniej. Trzy lata temu razem z Rafaelem Nadalem i Billem Gatesem grali w tenisa na cele charytatywne w RPA. Był to mecz z największą w historii publiką. Spotkanie śledziło na stadionie 52 tysiące osób.

Teraz Roger Federer i Travor Noah łączą ponownie siły, by promować Szwajcarię. Federer i Noah mają podobne korzenie. Są w połowie z RPA i w połowie ze Szwajcarii.

Po współpracy Federera przy kampaniach turystycznych dla Szwajcarii z Robertem De Niro w 2021 roku i Anne Hathaway w 2022 roku, kampanie zyskały światowe uznanie i wyznaczyły nowe standardy w krajowej reklamie turystycznej. W trzeciej kampani Roger Federer i Trevor Noah stawiają Grand Train Tour of Switzerland (GTToS) na pierwszym planie. Roger Federer podróżuje po GTToS w 2023 roku. Łączy on wszystkie słynne panoramiczne trasy podczas jednej zapierającej dech w piersiach podróży pociągiem w obie strony i zabiera gości do najsłynniejszych zabytków kraju w wygodny i wygodny sposób. Od lodowców po jeziora, od gór po miasta: każdy etap Grand Train Tour po Szwajcarii ma swój niepowtarzalny charakter. Odwiedzający mogą odkryć najważniejsze atrakcje Szwajcarii na ponad 1280 kilometrach/795 milach i ośmiu etapach.

Efekty współpracy Federera z Noah i ich wspólną kampanię możecie zobaczyć poniżej:

CZYTAJ: Na sprzedaż! Bolid Ferrari Michaela Schumachera trafia na aukcję

CZYTAJ: Jeremy Renner znów chodzi po wypadku, który prawie przepłacił życiem

Brak postów do wyświetlenia