Serena Williams i jej niespodzianka dla fanów na gali Met 2023

0
117
Serena Williams pozuje w ciąży przed galą Met 2023 (foto: Serena Williams, Instagram)

Wielu wciąż liczy na to, że Serena Williams pójdzie w ślady Toma Brady’ego, który powrócił ze sportowej emerytury. To się jednak na pewno teraz nie stanie. Była tenisistka zaskoczyła wszystkich, pojawiając się na gali Met 2023 w zaawansowanej ciąży.

Serena Williams to była tenisistka. Przez wielu uważana za najlepszą tenisistkę wszech czasów. Przez lata utrzymywała się na 1. miejscu rankingu WTA. Zwyciężyła 73 turnieje singlowe, w tym 23 wielkoszlemowe. Amerykanka przebywa na sportowej emeryturze od września 2022 roku. Od tego czasu fanie nie ustają w prośbach o jej powrót.

Choć Serena Williams pytana o możliwość powrotu na kort kilkukrotnie przyznała, że „nigdy nic nie wiadomo”, na pewno nie wróci w tym roku. Jeśli w ogóle kiedykolwiek. Dlaczego? Okazuje się, że Amerykanka spodziewa się drugiego dziecka. Williams ogłosiła radosną nowinę, pozując w zaawansowanej ciąży na dywanie gali Met 2023.

Serena Williams od 2017 roku jest w związku małżeńskim z Alexisem Ohanianem, amerykańskim przedsiębiorcą i współzałożycielem oraz prezesem serwisu społecznościowego Reddit. Od 2017 roku Amerykanka jest też mamą. Małżonkowie doczekali się córeczki, którą nazwal Alexis Olympia Ohanian Jr.

Wiadomość o drugiej ciąży byłej tenisistki jest zaskoczeniem, ponieważ nie wiadomo było, czy para zdecyduje się na kolejne dziecko, ponieważ Williams przeszła poważne komplikacje przy pierwszej ciąży. Życzymy, aby druga ciąża przebiegła bezpiecznie. Poniżej możecie zobaczyć, jak Williams i Ohanian ogłosili, że spodziewają się kolejnego dziecka.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Serena Williams (@serenawilliams)

CZYTAJ:Skarby, które odegrają główną rolę w koronacji króla Karola

CZYTAJ:Luca Brecel pierwszym mistrzem świata z Europy kontynentalnej!

Brak postów do wyświetlenia