Shakira obwiniana za odpadnięcie Hiszpanii z mundialu: to była jej klątwa

Date:

Szokujące wyjście Hiszpanii z mundialu 2022 w Katarze z rąk Maroka miało swoje konsekwencje w postaci zmiany trenera w reprezentacji Hiszpanii. Luis Enrique zostawił swoje stanowisko Luisowi de la Fuente. Jednak nikt nie spodziewał się, że Shakira będzie miała z tym coś wspólnego.

Mhoni Vidente, która czyta tarota, wypowiedziała się na temat porażki Hiszpanii w Katarze i obwinił za nią Shakirę, mówiąc, że piosenkarka „rzuciła na nich klątwę” po rozstaniu z Gerardem Pique.

„Klątwą, która zadziałała całkowicie, była klątwa Shakiry, klątwa, którą rzuciła na hiszpańską drużynę. Shakira, rytuał, za który mi zapłaciłaś, zadziałał tak, że nie szło im dobrze.” – stwierdziła Vidente w swoim programie telewizyjnym.

Mhoni sprawdziła się już podczas tego mundialu, ponieważ powiedziała, że reprezentacja Meksyku odpadnie w fazie grupowej i to się sprawdziło, a także wspomniała o odejściu Taty Martino z funkcji trenera Meksyku, co również się spełniło.

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...