Słynny Bryan Cranston zapowiada zakończenie kariery

0
183
Bryan Cranston (filmozercy.com)

Bryan Cranston zapowiada zawieszenie kariery aktorskiej. Aktor znany z m.in. z hitu „Breaking Bad” ogłosił, że przejdzie na emeryturę w 2026 roku. Dlaczego akurat wtedy?

Bryan Cranston to amerykański aktor, scenarzysta i reżyser. Zdobywca Złotego Globu i kilku Nagród Emmy za rolę Waltera White’a w serialu „Breaking Bad”. W przeszłości grał w takich hitach jak „Godzilla” i „Pamięć absolutna”, a wkrótce w kinach pojawi się „Asteroid City” w reżyserii Wesa Andersona z jego udziałem.

Cranston udzielił ostatnio wywiadu brytyjskiej wersji magazynu „GQ”. Oogłosił tam, że w 2026 roku przejdzie na emeryturę. Aktor przechodzi na emeryturę, ponieważ chce więcej czasu spędzać z żoną i rodziną. Cranston chce odwdzięczyć się partnerce za lata podporządkowywaniu się jego karierze i pozwolić, żeby to ona teraz w pełni się realizowała. Aktor przyznaje, że przez ćwierć wieku jego partnerka musiała dopasować swój rytm do wymogów jego życia jako rozpoznawalnego aktora. Teraz chce skupić się na tym, co dla niej ważne. Robi to również dla siebie, bo chcę móc wybrać się na całodzienne wycieczki, posiedzieć przy ognisku, pić wino z przyjaciółmi i nie musieć czytać kolejnych scenariuszy.

Dlaczego Cranston odchodzi na emeryturę akurat w 2026 roku? Dlatego, że wtedy kończy okrągłe 70 lat.

CZYTAJ: Roland Garros. Djokovic króluje pod nieobecność króla

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia