Nie żyje aktor znany z „Hair”. Zginął w wypadku

0
80
Treat Williams (Twitter)

Aktor Treat Williams, który mógł pochwalić się 50-letnia karierą, zmarł w poniedziałek po wypadku w Vermont, podała policja stanowa. Miał 71 lat.

Treat Williams zadebiutował w filmie w 1975 roku jako policjant w filmie „Śmiertelny bohater”. Na przestrzeni 50-letniej kariery pojawił się w ponad 120 rolach telewizyjnych i filmowych, w tym w filmach „Orzeł wylądował”, „Książę wielkiego miasta” i „Pewnego razu w Ameryce”. Był nominowany do Złotego Globu za rolę lidera hippisowskiego George’a Bergera w filmowej wersji przebojowego musicalu „Hair” z 1979 roku. Najbardziej znany był z głównej roli w latach 2002–2006 w „Everwood”.

Treat Williams zmarł w poniedziałek po wypadku motocyklowym w Vermont. Miał 71 lat. Krótko przed 17:00 SUV Hondy skręcał w lewo w parking, kiedy zderzył się z motocyklem Williamsa w mieście Dorset, zgodnie z oświadczeniem policji stanowej Vermont.

„Williams nie był w stanie uniknąć kolizji i został wyrzucony z motocykla. Doznał krytycznych obrażeń i został przetransportowany samolotem do Albany Medical Center w Albany w stanie Nowy Jork, gdzie został uznany za zmarłego” – czytamy w oświadczeniu.

Kierowca SUV-a doznał drobnych obrażeń i nie był hospitalizowany. Smierć aktora potwierdził jego agent.


CZYTAJ: Roland Garros. Djokovic króluje pod nieobecność króla

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia