Nie uwierzysz ile Scarlett Johansson zarobiła za udział w nowym filmie Wesa Andersona

0
121
Scarlett Johansson i Wes Anderson (Enews)

Już nie długo do kin na całym świecie wejdzie nowy film jednego z najwybitniejszych współczesnych reżyserów. W najnowszej produkcji Wesa Andersona zobaczymy m.in. Scarlett Johansson. Nie uwierzysz ile aktorka zarobiła za udział w „Asteroid City”.

Nowy film Wesa Andersona, „Asteroid City”, ma trafić do kin 16 czerwca. Szczyci się wyjątkową obsadą. W filmie zagrają m.in. Tom Hanks, Margot Robbie, Tilda Swinton i Adrien Brody. Na ekranie pojawi się również jedna z najsłynniejszych aktorek Hollywood. Mowa o Scarlett Johansson. Aktorka pojawia się w filmie tylko na chwilę, ale to wzbudza zainteresowanie.

W jednym z ostatnich wywiadów Johansson ujawniła swoją pensję za rolę w „Asteroid City”. Podczas wywiadu dla Variety Johansson ujawniła, że za rolę w „Asteroid City” zarabiała 4000 dolarów tygodniowo. Biorąc pod uwagę dwumiesięczną sesję zdjęciową filmu, aktorka zarobiła maksymalnie około 36 tysięcy dolarów. Kwota ta była znacznie poniżej tego, co zazwyczaj zarabia jako jedna z najlepszych aktorek na świecie. Dlatego tak to zszokowało świat.


CZYTAJ: Roland Garros. Djokovic króluje pod nieobecność króla
CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia