Superagent NFL walczył z 9-metrowym rekinem na otwartym oceanie

0
77
Drew Rosenhaus (Marca)

To nie jest fake news. Drew Rosenhaus, agent gwiazd NFL, siłował się z 9-metrowym rekinem. Nawet poprosił obecnych przy zdarzeniu o zdjęcie!

Drew Rosenhaus wybrał się na wycieczkę jachtem z jednym ze swoich klientów, Tyreekiem Hillem, kiedy natknął się na rekina. W odróżnieniu od reszty towarzystwa nie był jednak przestraszony, a raczej zafascynowany żarłaczem.

Rosenhaus pływał w sprzęcie do nurkowania, kiedy spotkał się twarzą w twarz z żarłaczem ciemnoskórym. Zamias uciec szybko na pokład, Rosenhaus postanowił zabawić się z rekinem i zaczął się z nim siłować. Mężczyzna chwycił zwierzę za ogon i trzymał. Nie słuchał ostrzeżeń kapitana łodzi mówiącego, aby puścił rekina. Rosenhaus nie posłuchał kapitana nawet wtedy, gdy powiedział, że nie mają ubezpieczenia na wypadek wypadku z rekinem. Agent odpowiedział na to prośbą, aby ktoś zrobił mu zdjęcie z rekinem.

Po tym jak zdjęcie i wideo ze zdarzenia obiegło internet Rosenhaus był krytykowany za ignorowanie możliwych niebezpieczeństw związanych z interakcją z 9-metrowym rekinem. Ciemnoskóre żarłacze są postrzegane jako potencjalne zagrożenie dla ludzi ze względu na ich rozmiar, ale istnieje bardzo niewiele doniesień o incydentach z udziałem ludzi.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia