Syn Davida Beckhama dołącza do zespołu Premier League!

Date:

Romeo Beckham, syn byłego kapitana Anglii i ikony piłki nożnej, Davida Beckhama, dołączył do drużyny rezerw Brentford grającej w Premier League na resztę sezonu! Nastąpiło to na podstawie umowy wypożyczenia z klubu MLS NEXT Pro Inter Miami CF II.

„Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy, że tu jestem” – powiedział Beckham oficjalnej stronie internetowej Brentford.

„Przyjechałem tutaj na początku, aby zachować formę poza sezonem. Wtedy nadarzyła się okazja, aby przejść tutaj na wypożyczenie i nigdy nie byłem tak podekscytowany!”

Beckham rozegrał 20 występów dla Interu Miami II w zeszłym sezonie, grając w lidze MLS NEXT Pro i zanotował 10 asyst (najwięcej w lidze!) oraz dwa gole.

W lipcu był zmiennikiem Interu Miami, którego współwłaścicielem jest jego ojciec, David, w towarzyskim spotkaniu z drużyną La Liga, Barceloną.

https://www.thetimes.co.uk/imageserver/image/%2Fmethode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F05733ff6-45b8-11ed-8885-043c27446b97.jpg?crop=2510%2C1412%2C51%2C155

Rodzina Beckhama złożyła mu gratulacje w mediach społecznościowych.

„Ekscytujący początek roku. Teraz zaczyna się ciężka praca i zabawa. Jestem z ciebie dumny, synu” – napisał David Beckham na swojej relacji na Instagramie, obok zdjęcia, na którym on i Romeo trzymają koszulkę Brentford przed obiektem treningowym klubu.

Grając pod okiem głównego trenera Brentforda B, Neila MacFarlane’a i asystenta trenera Sama Saundersa, Beckham mówi, że ma nadzieję kontynuować swój piłkarski rozwój, ucząc się od otaczających go graczy i grając przeciwko dorosłym męskim zespołom za granicą.

Czy Romeo podąży śladami swojego ojca i osiągnie sukces na brytyjskich boiskach? Trzymamy kciuki!

tabola

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

John Williams ustanowił wyjątkowe dwa rekordy kolejną nominacją do Oscara

John Williams tworzy historię. Dzięki swojej nominacji za muzykę do filmu "Fabelmanowie" kompozytor pobił swój własny rekord największej ilości oscarowych nominacji otrzymanych przez żyjącą osobę.

Znamy nominacje do BAFTA 2023. Kto może zdobyć brytyjskiego Oscara?

Tegoroczna gala rozdania nagród BAFTA odbędzie się 19 lutego. Nagrody zostaną rozdane po raz 76. Spójrzmy więc na tegorocznych nominowanych do brytyjskiego Oscara.

Na Mount Everest mieszkają koty! Spotkasz je na południowej ścianie największej góry świata

Okazuje się, że Mount Everest ma rzadkiego lokatora. Naukowcy z Wildlife Conservation Society odkryli, że na południowej ścianie najwyższej góry świata mieszkają koty!

Chora na raka mówi, że kulturystyka zmieniła życie i pomogła jej na nowo odkryć siebie

Kiedy Grace Guest po raz pierwszy zaczęła odczuwać zmęczenie,...