Syn Davida Beckhama dołącza do zespołu Premier League!

0
70

Romeo Beckham, syn byłego kapitana Anglii i ikony piłki nożnej, Davida Beckhama, dołączył do drużyny rezerw Brentford grającej w Premier League na resztę sezonu! Nastąpiło to na podstawie umowy wypożyczenia z klubu MLS NEXT Pro Inter Miami CF II.

„Jestem bardzo dumny i bardzo szczęśliwy, że tu jestem” – powiedział Beckham oficjalnej stronie internetowej Brentford.

„Przyjechałem tutaj na początku, aby zachować formę poza sezonem. Wtedy nadarzyła się okazja, aby przejść tutaj na wypożyczenie i nigdy nie byłem tak podekscytowany!”

Beckham rozegrał 20 występów dla Interu Miami II w zeszłym sezonie, grając w lidze MLS NEXT Pro i zanotował 10 asyst (najwięcej w lidze!) oraz dwa gole.

W lipcu był zmiennikiem Interu Miami, którego współwłaścicielem jest jego ojciec, David, w towarzyskim spotkaniu z drużyną La Liga, Barceloną.

https://www.thetimes.co.uk/imageserver/image/%2Fmethode%2Ftimes%2Fprod%2Fweb%2Fbin%2F05733ff6-45b8-11ed-8885-043c27446b97.jpg?crop=2510%2C1412%2C51%2C155

Rodzina Beckhama złożyła mu gratulacje w mediach społecznościowych.

„Ekscytujący początek roku. Teraz zaczyna się ciężka praca i zabawa. Jestem z ciebie dumny, synu” – napisał David Beckham na swojej relacji na Instagramie, obok zdjęcia, na którym on i Romeo trzymają koszulkę Brentford przed obiektem treningowym klubu.

Grając pod okiem głównego trenera Brentforda B, Neila MacFarlane’a i asystenta trenera Sama Saundersa, Beckham mówi, że ma nadzieję kontynuować swój piłkarski rozwój, ucząc się od otaczających go graczy i grając przeciwko dorosłym męskim zespołom za granicą.

Czy Romeo podąży śladami swojego ojca i osiągnie sukces na brytyjskich boiskach? Trzymamy kciuki!

Brak postów do wyświetlenia