Takiej sytuacji nie było od lat! Dziś premiera filmów, przez które oszalał świat

0
75
Barbie, Oppenheimer (Washington)

Te filmy stały się fenomenem na długo przed swoją premierą, a świat już dawno tak bardzo nie czekał na pokazy produkcji. Dziś wchodzą do kin filmy, w których upatruje się największego starcia w historii kina. Dziś premiery „Barbie” i „Oppenheimera”.

Choć kino doświadczyło już takich starć, dawno nie było tak wielkiej wrzawy wokół filmów, jak teraz. Świat dosłownie oszalał na punkcie „Barbie” i „Oppenheimera”, a eksperci filmowi są zgodni, że takiego przedpremierowego szału nie było w kinie od ponad 15, a nawet 30 lat. Kiedy Greta Gerwig ogłosiła, że kolejnym filmem w jej reżyserii będzie 'Barbie”, świat dostał różowej (ulubiony kolor lalki Barbie) gorączki. W modzie zaczął królować kolor różowy i ubrania oraz dodatki z logo lalki Barbie, a w wyszukiwarce Google błyskawicznie zyskały na popularności takie frazy jak „Barbie” czy „Barbie Greta Garwig” i „Kto zagra Barbie?”. Podobnie było kiedy Christopher Nolan wypuścił zwiastun do biograficznej produkcji „Oppenheimer”. Ludzie zaczęli na potęgę kupować książki o Oppenheimerze i wyszukiwać ciekawostek o nim w internecie.

„Barbie” i „Oppenheimer” stały się fenomenem i najbardziej wyczekiwanymi filmami roku. Niemal od razu wyszły też na prowadzenie w oscarowym wyścigu. Ludzie obstawiają, która obsada zdobędzie więcej nagród. I słusznie, bo jest to prawdziwa śmietanka Hollywood. W „Barbie” główne role grają Margot Robbie i Ryan Gosling, a w „Oppenheimerze” występują Cillian Murphy, Emily Blunt, Matt Damon i Robert Downey Jr.

Tym, co rozgrzało fanów do granic możliwości i uczyniło z „Barbie” i „Oppenheimera” rywali, jest fakt, że premierę filmów zaplanowano ne ten sam dzień! 21 lipca. Z pewnością więc, patrząc na białą gorączkę, jakiej ludzie dostali po ogłoszeniu powstania tych produkcji, oraz postaci, jakim poświęcone są te obrazy, jest to najbardziej wyczekiwane starcie premier w historii kina. W końcu to przez Oppenheimera żyjemy w świecie broni nuklearnej i nie ma chyba drugiej tak popularnej lalki na świecie, co Barbie.

Zobaczcie zwiastuny produkcji i dajcie znać w komentarzu czy wybieracie na te filmy do kina.

CZYTAJ: Jeśli strajk będzie trwać, czerwony dywan w Wenecji zostanie pusty. Dlaczego aktorzy strajkują?

CZYTAJ: Pilne! UCI zakazuje transpłciowym kolarkom udziału w wyścigach kobiet

Brak postów do wyświetlenia