Taylor Swift znów się zakochała? Według doniesień partnerem gwiazdy jest wielka gwiazda NFL

0
105
Taylor Swift zakochana w Travisie Kelce? (fot: Nationalworld)

Wiosną Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się po prawie siedmiu latach związku. Później Taylor Swift była widywana z Mattym Healym z zespołu The 1975. Teraz media donoszą, że piosenkarka odnalazła szczęście u boku megagwiazdy NFL.

Życie miłosne Taylor Swift od lat trafia na pierwsze strony gazet. Temat ten jest na tyle kontrowersyjny, że sama Taylor Swift powiedziała kiedyś, że gdyby częściej randkowała, byłaby krytykowana, a gdyby przestała, byłaby krytykowana w ten sam sposób. W ostatnich latach media przestały jednak pisać o życiu miłosnym Swift, ponieważ od 2016 roku była w związku z aktorem Joe Alwynem. Kiedy wydawało się, że Alwyn to ten jedyny, miłość się skończyła. Przyczyna rozstania nie jest znana. Wiadomo jednak, że para raczej nie wróci do siebie. Według najnowszych doniesień medialnych Taylor Swift znalazła szczęście u boku Travisa Kelce.

Travis Kelce to jedna z największych gwiazd NFL. Kilka miesięcy temu było o nim głośno w mediach, ponieważ on i jego brat zostali pierwszym rodzeństwem w historii NFL, które grało przeciwko sobie w finale NFL, Superbowl. Teraz piszą o nim media, bo wygląda na to, że jest w związku z Taylor Swift. Piosenkarkę zauważono niedawno na jego meczu, a po meczu widziano ich razem opuszczających stadion.

Co sądzisz o nowym związku Taylor Swift?

CZYTAJ: Koniec strajku Hollywood? Strony informują o wstępnym porozumieniu

CZYTAJ: Kto mógłby zagrać Federera, Djokovica i Nadala w hollywoodzkim filmie? Roger Federer odpowiada

Brak postów do wyświetlenia