Tiger Woods osiąga najlepsze wyniki od czasu wypadku samochodowego

0
77

Tiger Woods rozegrał swój najlepszy mecz w golfa od czasu wypadku samochodowego, który miał miejsce w lutym 2021 r.. Ten incydent prognozował zakończeniem kariery golfisty.

Był to pierwszy występ Woodsa w zawodach od czasu The Open Championship w lipcu 2022 roku i jego pierwszy występ poza głównymi występami od października 2020 roku.

„Moje ciało, noga i plecy po prostu nie pozwalają mi grać więcej” – powiedział Woods. „W zeszłym roku, moim celem było zagranie trzy z czterech turniejów, a w tym roku mam nadzieję, że będę mógł zagrać we wszystkich czterech.”

https://e2.365dm.com/23/02/768×432/skysports-tiger-woods-golf_6063089.jpg?20230219172909

Moja gra jest dobra. Tak, czuję się, jakbym był jakiś zardzewiały. Popełniłem kilka głupich błędów tu i tam i nie do końca zwiększałem prędkość greenów, jak zazwyczaj to powinienem robić. – dodaje.

„Ale ogólnie czuję, że uderzam piłkę tak, jakbym uderzał ją w domu. Musiałem po prostu przenieść to tutaj, gdzie musiałem iść z punktu A do punktu B i to zawsze było trudne. Jestem bardzo wdzięczny całemu mojemu zespołowi za przygotowanie mnie każdej nocy, każdego ranka, aby przynajmniej dać sobie szansę wyjścia na boisko i zagrania. Byłem w stanie to zrobić”.

Woods dodał, że spodziewa się zagrać w Masters w kwietniu –  turnieju, który wygrał pięć razy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Brak postów do wyświetlenia