Tom Holland robi sobie przerwę od aktorstwa! Co się stało?

0
253
Tom Holland (gram.pl)

Tom Holland robi sobie przerwę od grania! Aktor znany m.in. z roli Spider-Mana porzuca czasowo aktorstwo przez pracę nad serialem „W tłumie”, w którym zagrał główną rolę. Znamy dokładny powód decyzji Hollanda.

Tom Holland to brytyjski aktor, który aktorstwo ma we krwi po ojcu. Tata Toma Hollanda to Dominic Holland, człowiek o wielu talentach – komik, pisarz, aktor i prezenter radiowy. Tom Holland, zanim poszedł w ślady ojca, był tancerzem, za co wspominał, że był nękany w szkole. Na dużym ekranie zadebiutował w filmie „Niemożliwe” z 2012 roku. Po sukcesie tej produkcji dosyć szybko dostał angaż do roli Spider-Mana, której zawdzięcza ogrom dzisiejszej sławy. Grał rolę Petera Parkera/Spider-Mana w filmach należących do Filmowego Uniwersum Marvela: „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”, „Spider-Man: Homecoming”, „Avengers: Wojna bez granic” i ich kontynuacjach. Ostatnio można go było zobaczyć w serialu „W tłumie”. Toa thriller psychologiczny zainspirowany powieścią non-fiction z 1981 roku „The Minds of Billy Milligan” autorstwa Daniela Keyesa. Na tym lista tytułów, w których możemy oglądać Toma Hollanda, się zatrzyma. Aktor ogłosił właśnie, że robi sobie przerwę od aktorstwa.

Tom Holland jest bardzo dumny z pracy, którą wykonał przy serialu „W tłumie”. Przyznaje jednak, że rola ta była tak wymagająca, że zniszczyła aktora psychicznie. To właśnie zmusiło Hollanda do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej jego zawodowej przyszłości. Holland udzielił wywiadu serwisowi Extra, w którym poinformował, że robi sobie przerwę od aktorstwa. Według zapewnień aktora, ma ona potrwać około roku. Powodem jest ciężar emocjonalny, jaki wiązał się z pracą na planie serialu, w którym 27-latek zagrał Danny’ego Sullivana – mężczyznę aresztowanego latem 1979 roku za udział w strzelaninie w Rockefeller Center. Mroczna historia została oparta na prawdziwych wydarzeniach, a konkretnie na historii Billy’ego Milligana, u którego zdiagnozowano dysocjacyjne zaburzenie tożsamości.

Mam jednak też dobrą wiadomość! W ostatnim wywiadzie dla Live Kelly and Mark Holland powiedział, że jego przerwa trwa już 8 miesiąc, więc zobaczymy go znowu na planie już za kilka miesięcy.

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

CZYTAJ: Roland Garros. Djokovic króluje pod nieobecność króla

Brak postów do wyświetlenia