Trasa koncertowa Madonny odwołała film o jej życiu, w którym miała zagrać Julia Garner

0
90

Zbliżająca się światowa trasa koncertowa Madonny „The Celebration Tour” odwołała film biograficzny o jej życiu, w którym miała zagrać zdobywczyni nagrody Emmy i znana z serialu Ozark, Julia Garner.

Film biograficzny królowej popu Madonny, który miała wyreżyserować sama, został odwołany w związku z niedawnym ogłoszeniem światowej trasy koncertowej piosenkarki z okazji 40-lecia jej kariery na scenie.

Tak przynajmniej twierdzi Variety. Na swoim Twitterze Variety napisało, że produkcja filmu została wstrzymana na czas nieokreślony. To smutne wieści dla Julie Garner, która miała się wcielić w Madonnę. Prace nad filmem trwały od 2020 roku, ale oficjalne ogłoszono powstawanie filmu w zeszłym roku.

Po tym, jak Madonna ogłosiła w zeszłym tygodniu, że wyruszy w trasę koncertową z okazji 40-lecia swojej kariery, zaczęły krążyć plotki o tym, co stanie się z filmem, ponieważ wszystko jest gotowe, aby rozpocząć pre-produkcję. Biorąc jednak pod uwagę sukces sprzedaży biletów na „The Celebration Tour”, które wyprzedały się w kilka minut w kilku miastach, na realizację filmu trzeba będzie czekać nieokreślony czas, więc bardzo możliwe, że nie powstanie on przez najbliższe dwa lub trzy lata, a nawet i dłużej.

Brak postów do wyświetlenia