Wiedzieliście, że ta gwiazda Hollywood uwielbia pierogi?!

0
95
Jared Leto (Twitter)

Zespół Thirty Seconds to Mars zaskoczył ostatnio polskich fanów, kiedy podczas koncertu na Orange Warsaw Festival zaprosił na scenę Krzysztofa Zalewskiego. Znajomość zespołu polskiej muzyki nie jest jedynym ukłonem w stronę naszego kraju. Wiedzieliście, że Jared Leto, wokalista grupy, uwielbia pierogi?

Jared Leto to jedna z najpopularniejszych gwiazd Hollywood. W 2014 roku dostał oscara za rolę drugoplanową w filmie „Witaj w klubie”, a od ponad 20 lat śpiewa w zespołe Thirty Seconds to Mars. Jest też wielkim fanem polskich pierogów!

Jared Leto przyznał się do swojej miłości do pierogów już w 2013 roku kiedy napisał na Twitterze po polsku, że tęskni za pierogami. Później wyznał im miłość przed koncertem Thirty Seconds to Mars w Rybniku. Zapowiadając wówczas swój koncert w Polsce, Jared Leto nagrał dla fanów krótkie wideo, w którym zapraszał na wydarzenie, mówiąc, że będzie to festiwal pierogów i Marsa. Później na koncercie zaśpiewał po polsku piosenkę o pierogach.

Podobnie muzyk zapraszał fanów na swój występ na słynnym festiwalu w Dolinie Charlotty. W filmiku informującym polskich fanów o koncercie Thirty Seconds to Mars na festiwalu powiedział, że zje w Dolinie Charlotty wszystkie nasze pierogi.

Tak się też stało. Za każdym razem kiedy muzyk jest w Polsce, zamieszcza na swoich mediach społecznościowych zdjęcie siebie jedzącego pierogi.

Jared Leto, Instagram

CZYTAJ: Zaskakujący sposób, w jaki mama Igi Świątek gratuluje jej zwycięstwa

CZYTAJ: Wrocławski szpital z akredytacją ECIBC. To pierwsza taka placówka w Polsce

Brak postów do wyświetlenia