Zalewski zaśpiewał z laureatem Oscara Jaredem Leto i zespołem Thirty Seconds to Mars!

0
193
Krzysztof Zalewski i Jared Leto z Thirty Seconds to Mars (wyborcza.pl)

Thirty Seconds to Mars to słynny amerykański zespół rockowy. Jego wokalistą jest charyzmatyczny Jared Leto, muzyk i aktor, który kilka lat temu został nagrodzony Oscarem. Ostatnio zespół wystąpił w Polsce i zrobił fanom niespodziankę, kiedy zaprosił na scenę polskiego muzyka, Krzysztofa Zalewskiego. Co razem zaśpiewali?

Thirty Seconds to Mars to jeden z najsłynniejszych amerykańskich zespołów, które rozpoczęły swoją działalność po 2000 roku. Choć grupa powstała w 1998 roku, ich debiutancki album ukazał się w 2002 roku. Kapela została założona przez aktora i wokalistę Jareda Leto i jego starszego brata, który jest perkusistą, Shannona. Formacja zyskała światową sławę dzięki takim utworom jak „The Kill”, „Kings And Queens” i „This is War”.

Thirty Seconds to Mars przyjechali ostatnio do Polski w ramach festiwalu Orange Warsaw Festiwal. W pewnym momencie Jared Leto zaskoczył fanów, zapraszając na scenę jednego z najpopularniejszych polskich muzyków. Był to Krzysztof Zalewski. Jared Leto zapowiedział, że muzyk zaśpiewa z nim hit zespołu „The Kill”. Publika oszalała z radości, a niecodzienny duet zarejestrowały kamery. Zobaczcie występ Zalewskiego z Jaredem Leto i Thirty Seconds poniżej.

CZYTAJ: Rafael Nadal przeszedł operację. Wiemy kiedy wróci na kort

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia