Zendaya kradnie show na pokazie Louis Vuitton!

Date:

Na pokazie Louis Vuitton w Paryżu w zeszłotygodniowy poniedziałek, wszystkie oczy były skierowane na Zendayę, która nawet nie chodziła po wybiegu.

Gwiazda „Euphorii” i „Diuny” niespodziewanie pojawiła się na prezentacji kolekcji jesień-zima 2023, która odbyła się w Musee d’Orsay, ubrana od stóp do głów w tygrysi strój. Zestaw Louis Vuitton składał się z dopasowanej marynarki w paski, krótkich szortów i butów do kolan, które zestawiła z czarnym topem od bikini i czarną torebką LV z monogramem.

https://people.com/thmb/E1NVPnS2yrbtFPNLHbtmga6uz50=/1500×0/filters:no_upscale():max_bytes(150000):strip_icc():focal(599×239:601×241)/zendaya-paris-0306-b553391df6724f50b05498c8f2b9207d.jpg

Siedząc w pierwszym rzędzie z długoletnim stylistą Law Roachem i ambasadorką LV, Emmą Stone, Zendaya przyglądała się najnowszej kolekcji odzieży damskiej od dyrektora kreatywnego Nicolasa Ghesquière’a, która była aktualizacją klasycznego francuskiego stylu. Modelki nosiły figlarne sylwetki, które łączyły kobiecość i męskość w przeważnie neutralnych odcieniach: falujące garnitury z bąbelkami, oversizowa odzież wierzchnia i dzianiny; luźne spodnie i dekolty w kształcie serca. Na pokazie pojawiły się również aktorki takie jak Sophie Turner i Ana de Armas.

http://cdn.cnn.com/cnnnext/dam/assets/230308154009-03-lotw-0308-zendaya-louis-vuitton.jpg

Obecność Zendayi doprowadziła od tego czasu do plotek internetowych, że pogłębia swój związek z marką. Zrobiła zdjęcia w pierwszym rzędzie ze Stonem, który jest ambasadorem od 2017 roku i pozowała do kolejnych zdjęć z Ghesquière i Pharrellem, z których ten ostatni obejmie stanowisko dyrektora kreatywnego ds. odzieży męskiej LV po śmierci Virgila Abloha.

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Adidas łączy siły z muzłumańską grupą spacerowiczów

W tym tygodniu Adidas połączy siły z grupą pieszych...

T-Mobile kupi Mint Mobile Ryana Reynoldsa za 1,35 miliarda dolarów

Ryan Reynolds otrzyma niezłą wypłatę!T-Mobile ogłosiło w zeszłą środę,...

Paul Merson wyjaśnia, dlaczego powrót Gabriela Jesusa „spowoduje problemy” Arsenalu

Paul Merson twierdzi, że długo oczekiwany powrót Gabriela Jesusa...

Obraz Kandinsky’ego odzyskany przez spadkobierców ofiar Holokaustu ustanowił rekord aukcji

Obraz rosyjskiego modernisty Wassily'ego Kandinsky'ego, który kiedyś należał do...