Żona Toma Hanksa wygrała walkę z chorobą!

0
134
Rita Wilson z Tomem Hanksem /Michael Tran /East News

Rita Wilson to amerykańska producentka, aktorka i piosenkarka. Prywatnie od lat jest żoną Toma Hanksa. Para przechodziła trudne chwile, ale teraz ogłaszają dobrą nowinę. Wilson wygrała z chorobą. Na co chorowała?

Rita Wilson jest żoną jednego z najpopularniejszych aktorów w historii Hollywood, ale nie stoi w cieniu męża. Rita Wilson może pochwalić tak samo wielkimi sukcesami co jej ukochany Tom Hanks. To właśnie Rita Wilson wyprodukowała takie hity jak „Moje wielkie greckie wesele” i „Mamma Mia!” oraz ostatni głośny obraz pt.  „Mężczyzna imieniem Otto”, w którym zagrał zarówno Tom Hanks, jak i ich syn Truman. Co więcej, za tą ostatnią produkcję Wilson dostała nominację do Oscara. Tytułowy utwór z tego filmu „Til You’re Home”, którego współautorką i wykonawczynią jest Rita Wilson, został nominowany do Oscara za najlepszą piosenkę oryginalną.

W życiu prywatnym Rity Wilson nie było jednak w ostatnich latach tak kolorowo. Kobieta miała raka piersi. Zdiagnozowana została w 2015 roku. Wtedy też zrobiła sobie miesięczną przerwę w karierze i przeszła podwójną masektomię i operację rekonstrukcyjną. Dziś potwierdza, że jest w pełni zdrowa i udziela się na poczet walki z rakiem.

W te wakacje będzie można zobaczyć najnowszy film produkcji iRity Wilson – „Moje wielkiej greckie wesele 3”.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia