Chcesz zobaczyć Igę Świątek w Polsce? Ruszyła sprzedaż biletów na turniej z jej udziałem!

0
105
Iga Świątek i puchary Roland Garros (TVP Sport)

Iga Świątek zagra w Polsce! Liderka rankingu WTA pojawi się na jedynym w Polsce turnieju rangi WTA. Chcesz zobaczyć Świątek w akcji na BNP Paribas Warsaw Open? Oto gdzie możesz kupić bilety i w jakich cenach.

Iga Świątek zagra w turnieju BNP Paribas Warsaw Open w Polsce. To jedyny turniej rangi WTA rozgrywany w Polsce i jedyna okazja, żeby zobaczyć Polkę w akcji na polskich kortach.

BNP Paribas Warsaw Open rozegrany zostanie w Warszawie w dniach 24-30 lipca 2023 roku. Dzień przed startem turnieju odbędą się kwalifikacje. Potrwają jeden dzień, 23 lipca. Wstęp na kwalifikacje będzie bezpłatny. Impreza główna będzie biletowana.

Pula nagród w BNP Parbias Warsaw Open wynosi 251 750 dolarów amerykańskich. Dyrektorem turnieju jest były polski deblista Mariusz Fyrstenberg, a organizatorem Tennis Consulting. Z ramienia WTA supervisorem imprezy jest Chen Shu. W tym roku zawodniczki powalczą na twardej nawierzchni Laykold. Zawody rangi WTA 250 rozegrane zostaną na kortach Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie.W turnieju głównym zagrają 32 zawodniczki i 16 par deblowych.

Sprzedaż biletów na wydarzenie trwa od 21 czerwca.Na każdy dzień obowiązuje osobna sprzedaż. Ceny biletów zaczynają się od 60 zł. Tyle zapłacimy za bilety IV kategori. Za bilety III kategorii trzeba zapłacić min. 80 zł. Koszt biletów w II kategorii zaczyna się od 100 zł. Ceny za bilety I kategorii rozpoczynają się od 120 zł. Są też oczywiście dostępne pakiety VIP. Wszelkie szczegóły dostępne są na stronie ebilet.pl, która jest oficjalnym sprzedawcą biletów na to wydarzenie. Kliknij TUTAJ, aby kupić bilety. Pośpiesz się. Bilety szybko się wyprzedają.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia