Taylor Swift pierwszy raz w Polsce! Do zakupu biletów będzie prowadziło pięć etapów!

0
132
Taylor Swift (Forbes)

Tak, dobrze czytacie. Taylor Swift zagra pierwszy raz w Polsce. Tak, dobrze czytacie. Do zakupu biletów będzie prowadziło pięć etapów. Jeśli je przejdziecie, dopiero wtedy zyskacie ostateczną szansę na zakup wejściówki na koncert.

Taylor Swift to jedna z najpopularniejszych współczesnych wokalistek, kompozytorek i autorek tekstów. Jej płyty sprzedają się w miliardach egzemplarzy. Zaczynała od muzyki z nutą country, teraz to pełnoprawna gwiazda pop. Do jej najsłynniejszych kompozycji należą „Love Story” i „Shake It Off”. Po kilkunastu latach imponującej kariery i niesłabnącej popularności, Taylor Swift postanowiła zawitać do Polski.

Taylor Swift po raz pierwszy w historii zagra w Polsce na PGE Narodowym w Warszawie. Koncert odbędzie się 2 sierpnia 2024 roku. Biorąc pod uwagę popularność wokalistki i jej sukcesy na trasie The Eras Tour, a także pobijane przez nią muzyczne rekordy, będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń wakacji 2024. O koncercie zresztą już teraz jest głośno. Wszystko przez niecodzienną formę sprzedaży biletów na wydarzenie.

Bilety na koncert Taylor Swift w Polsce sprzedawać będzie portal eBilet. Na wydarzenie będzie obowiązywać 5-etapowy proces kupna biletów. Dystrybutorzy postanowili zabezpieczyć się w ten sposób przed botami i innymi nielegalnymi sposobami na kupno biletów, które skutkowały ich dużo droższą sprzedażą na lewo. Stąd 5-etapowy system kupna biletów. Jeśli jednak poprawnie się go przejdzie, nie gwarantuje to kupna biletu. Wtedy dopiero ląduje się w kolejce bezpośredniej do kupna biletu.

Po rejestracji w serwisie eBilet, która trwa do 23 czerwca 2023 roku do godziny 23:59, dystrybutor biletów informuje, że wszystkie osoby, które wypełniły formularz i zostały pozytywnie zweryfikowane, 5 lipca 2023 roku otrzymają e-mail z potwierdzeniem i dodatkowymi informacjami, a dzień przed sprzedażą biletów, czyli 12 lipca 2023 roku o godzinie 12:00, dostaną wiadomość e-mailową ze specjalnym linkiem do sprzedaży i unikalnym kodem. Serwis ostrzega, że nie każdy, kto przejdzie już etap weryfikacji po rejestracji, będzie miał szansę na zakup biletu. To jedynie oficjalny dostęp do kupna biletu. Otrzymanie dostępu do sprzedaży nie gwarantuje możliwości zakupu biletów. Bilety będą dostępne w sprzedaży na podstawie kolejności wejść na tą finalną stronę, do której prowadzi ten link z unikalnym kodem.

Wszystkim polskich fanom Taylor Swift życzymy powodzenia w kupnie biletów. Czekamy na wasze zdjęcia z koncertu!

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia