83-letni Al Pacino i jego 29-letnia partnerka zostali rodzicami!

0
67
Al Pacino attending the 92nd Annual Academy Awards (Oscars) at Hollywood and Highland on February 09, 2020 in Hollywood, Los Angeles, CA, USA. Photo by Lionel Hahn/ABACAPRESS.COM Dostawca: PAP/Abaca

83-letni Al Pacino i jego 29-letnia partnerka powitali na świecie potomka. Taką informacją podają amerykańskie media. To czwarte dziecko amerykańskiego aktora.

Al Pacino, legendarny hollywoodzki aktor, powitał swoje czwarte dziecko w wieku 83 lat ze swoją 29-letnią dziewczyną, Noor Alfallah. Tak podaje portal TMZ.

Źródła bliskie Pacino i Alfallah ujawniły dobrą nowinę, ale nie znana jest płeć ani imię dziecka. Źrodła nie podają również daty narodzin. Przedstawiciel Pacino wcześniej potwierdził ciążę Alfallah w maju.

Pacino i Alfallah po raz pierwszy widziano razem na randce w kwietniu 2022 roku. Według osób z zewnątrz, które rozmawiały wyłącznie z Page Six, ich związek rozpoczął się podczas pandemii COVID-19. Pomimo znacznej różnicy wieku, Pacino jest starszy nawet od ojca Alfallahy, para podobno tworzy silny związek.

CZYTAJ: Zawieszono wyścigi konne na torze Kentucky Derby, gdzie w ciągu miesiąca zmarło aż 12 koni

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia