Academy of Country Music Awards. Rozdano najważniejsze nagrody muzyki country

0
107
Wilson (foto: Good morning America)

Rozdano Country Music Awards. Legendarny Chris Stapleton zdobył najwyższe możliwe wyróżnienie, a Lainey Wilson była absolutną królową wieczoru.

Lainey Wilson była wygraną wieczoru na Academy of Country Music Awards, zgarniając aż cztery statuetki. Zdobyła m.in. nagrodę za album roku i została artystką roku. Statuetkę dla artyski roku wręczyła jej słynna Dolly Parton, co bardzo poruszyło Wilson.

Chris Stapleton zdobył tytuł artysty roku. Stapleton był właścicielem sceny pod koniec wieczoru, zdobywając to najwyższe wyróżnienie ACM. Nagrodę zadedykował swoim dzieciom w domu, mówiąc, że poświęcają dużo z powodu jego kariery.

„Jestem zszokowany, naprawdę” – powiedział Stapleton. „Według wszelkich możliwych do wyobrażenia wskaźników nie zasługuję na to.… Nigdy nie myślałem o sobie jako o kimś, kto zdobyłby tę nagrodę”.

Cole Swindell zdobył pierwszą nagrodę wieczoru, piosenkę roku, za „She Had Me at Heads Carolina”. Swindell później wygrał singiel roku za tę samą piosenkę. Piosenkarz i autor tekstów HARDY zebrał cztery nagrody. Frontman Old Dominion, Matthew Ramsey, wykorzystał zwycięstwo zespołu w kategorii grupy roku, aby odnieść się do niedawnych podziałów i przemocy z użyciem broni palnej. Hailey Whitters i Zach Bryan zdobyli nagrody dla najlepszych nowych artystów.

CZYTAJ: Dlaczego warto jeść awokado codziennie?

CZYTAJ: Evenepoel wycofuje się z Giro D’Italia!

Brak postów do wyświetlenia