Grał koncert, kiedy na telebimie pojawiła się jego żona. Tak Kourtney Kardashian powiedziała mu o ciąży

0
109
Kourtney Kardashian (NBC News)

Kourtney Kardashian i Travis Baker spodziewają się dziecka. Kourtney Kardashian ogłosiła radosną nowinę Bakerowi, kiedy grał koncert.

Kourtney Kardashian zrobiła niespodziankę swojemu mężowi podczas jego koncertu w Los Angeles.

Rok po ich kultowym ślubie składającym się z trzech ceremonii i kilku próbach posiadania wspólnego dziecka, Kourtney ujawniła ekscytujące wieści podczas koncertu Travisa w Los Angeles. Trzymała transparent z napisem „Travis, jestem w ciąży”. Sądząc po zdziwionej minie perkusisty na widok szyldu, prawdopodobnie dowiedział się o tym w tym samym czasie co publiczność. Od razu zszedł ze sceny, by podzielić się emocjonalnym uściskiem i wymienić wiele pocałunków ze swoją żoną.

Kourtney i Travis wielokrotnie wyrażali chęć posiadania razem dziecka. Kourtney często mówiła publicznie o swoich procesach zapłodnienia in vitro i o skutkach, jakie wywarły one na jej ciele. Po kilku próbach wspomniała w jednym z odcinków „The Kardashians”, że przestała aktywnie zabiegać o dziecko poprzez zapłodnienie in vitro.

„Chcielibyśmy mieć dziecko bardziej niż cokolwiek innego, ale naprawdę wierzę w to, co Bóg ma dla nas w zanadrzu. Jeśli to będzie dziecko, wierzę, że to się stanie” – powiedziała Kourtney. Marzenie Kourtney i Travis się spełniło! Gratulujemy!

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia