Gwiazda „Terminatora” dołącza do 5. sezonu „Stranger Things”!

0
72
Stranger Things (Nano komputronik)

Gwiazda „Terminatora”, Linda Hamilton, dołącza do 5. sezonu „Stranger Things”! Hamilton jest dobrze znana jako Sarah Connor w kultowym „Terminatorze”.

Ekscytujące ogłoszenie pojawiło się podczas wydarzenia Netflix Tudum, pozostawiając fanów z niecierpliwością, aby zobaczyć nową postać w akcji. Na razie szczegóły dotyczące jej roli są trzymane w ścisłej tajemnicy. Dołączając do grona innych ikon lat 80., które zaszczyciły świat Stranger Things, Hamilton podąża śladami Winony Ryder, Matthew Modine, Seana Astina, Paula Reisera, Cary’ego Elwesa i Roberta Englunda.

Podczas gdy fani czekają na nadejście sezonu 5 , w lutym 2022 roku ogłoszono, że będzie to ostatni rozdział ukochanej serii. Jednak data premiery nie została jeszcze ujawniona, a produkcja jeszcze się nie rozpoczęła.

Twórcy serialu, bracia Duffer, ujawnili w maju, że zaczęli pisać ostatni sezon w 2022 roku, ale wstrzymali produkcję z powodu strajku Writers Guild of America (WGA). Wyrazili nadzieję na sprawiedliwe rozwiązanie, stwierdzając: -Mamy nadzieję, że wkrótce zostanie osiągnięte uczciwe porozumienie, abyśmy wszyscy mogli wrócić do pracy.- wspomnieli bracia.

Hamilton jest powszechnie znana z kultowej roli Sarah Connor w serii filmów „Terminator”.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia