Trendy w okularach przeciwsłonecznych na lato 2023

0
82
Okulary przeciwsłoneczne (gmsunglasses)

Nadeszła cieplejsza pogoda, co oznacza, że ​czas włożyć na nos parę okularów przeciwsłonecznych. Oczywiście głównym celem okularów przeciwsłonecznych jest ochrona. Kto jednak powiedział, że okulary nie mogą być modne? Oto trendy w modzie okularowej na lato 2023.

Duże i masywne oprawki

Jeśli kochasz ogromne okulary przeciwsłoneczne, to jest to idealny moment, żeby je założyć. W tym roku powróciły bowiem do łask. Niezależnie od tego, czy preferujesz klimat starego Hollywood, czy futurystyczne maski w stylu Kim Kardashian, tego lata idź na całość i wykorzystaj każdą odmianę dużych i masywnych oprawek, która do ciebie przemawia.

Soczewki barwione na kolorowo

Czy kiedykolwiek chciałeś zobaczyć świat przez dosłownie różowe okulary lub może marzyłeś o żółtych, a nawet zielonych odcieniach? Masz szczęście, ponieważ soczewki we wszystkich kolorach tęczy są teraz jednym z najsilniejszych trendów w okularach przeciwsłonecznych. Są idealne, gdy źle się czujesz w ciemnych brązach i czerniach lub po prostu chcesz zrobić wrażenie. Zachowaj kolor tylko na soczewkach, aby uzyskać subtelny efekt, lub postaw na monochromatyczny wygląd dzięki oprawkom pasującym do odcienia soczewki.

Okulary sportowe

Okulary rodem z wyścigów kolarskich czy maratonów są teraz w modzie! Nosi je Bella Hadid i Kim Kardashian. Mogą być mniejsze lub większe. Prostokątne bądź kwadratowe. Lustrzanki lub nie. Wybór należy do ciebie. Wybierz wyrazisty kształt lub odcień i sparuj okulary z ulubionymi elementami odzieży sportowej, lub ulicznej.

Prostokątne oprawy retro

Prostokątne oprawki zawitały na wybiegach już kilka sezonów temu i od tej pory cały czas są w modzie. Teraz szczególnie po tym, jak prostokątne okulary z hitu Amazon Prime „Daisy Jones & the Six” podbiły ostatnio serca fanów tego mini serialu. Ten model jest jak kameleon. Ma charakter retro i wygląda zarówno nostalgicznie, jak i nowocześnie, gdy wypróbujesz go w świeżym kolorze, materiale lub kształcie.

Róż w stylu „Barbie”

Ciekawe czy gdy produkowali pierwszą lalkę Barbie, spodziewali się, że do dziś będzie rządzić światem…

Świat przygotowuje się do długo oczekiwanego filmu „Barbie” Grety Gerwig z Ryanem Goslingiem i Margot Robbie w rolach głównych. Nic więc dziwnego, że domy mody, takie jak Valentino, stawiają na róż. Nic więc dziwnego, że trend ten wkroczył też do świata okularów. Różowe oprawki znajdziesz teraz we wszystkich wariantach pod słońcem — na przykład w kształcie serca, prostokątach, czy kocich oczach.

CZYTAJ: Andy Murray odrodzony! Szkot wygrywa na trawie

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia