Hugh Grant zdradził, którą ze swoich filmowych ról usunąłby ze swojej filmografii

0
125
Hugh Grant, James Corden (źródło: YouTube)

Hugh Grant to jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich aktorów wszech czasów. Artysta znany z takich filmów jak „Cztery wesela i pogrzeb”, „Notting Hill” czy „Dżentelmeni” zdradził, której ze swoich filmowych ról nie lubi i chciałby ją wymazać z CV.

Hugh Grant był gościem programu The Late Late Show Jamesa Cordena. W trakcie programu aktor zgodził się wziąć udział w wyzwaniu prowadzącego. Goście programu muszą w nim odpowiadać na niewygodne pytania. Jeśli odmówią odpowiedzi, muszą zjeść nietypowe potrawy, które przyprawiają o mdłości.

W wyzwaniu James Corden zapytał Hugh Granta o to, który film najchętniej usunąłby ze swojej filmografii. Gdyby aktor nie zechciał odpowiedzieć, musiałby zjeść ciasto z robakami i majonezem. Aktor, który znany jest z ciętego i szczerego języka, zdecydował się odpowiedź na pytanie.

-Szczerze mówiąc, z radością zniszczyłbym całe swoje CV, bo przez dziesięciolecia specjalizowałem się w byciu kiepskim w swoim fachu. „Dama i rozbójnik”. To była połowa lat 80., film został zrealizowany dla telewizji. Byłem rozbójnikiem, miałem być w tym seksowny. To niskobudżetowa produkcja – miałem tragiczną perukę, straszny kapelusz. Wyglądałem jak Deputy Dawg (postać z kreskówki Terrytoons, występująca w animowanym serialu telewizyjnym o tej samej nazwie, który był emitowany w latach 1960-1964 – przyp. red.).- stwierdził aktor.

CZYTAJ: Trzykrotny mistrz olimpijski zawiesza starty przez problemy psychiczne

CZYTAJ: Musisz to zobaczyć. Do sieci trafił długo wyczekiwany zwiastun „Barbie”

Brak postów do wyświetlenia