Iga Świątek zagra w turnieju w Polsce! Podpowiadamy kiedy i gdzie kupić bilety

0
163
BNP Paribas Warsaw Open 2023 (bnpparibaswarsawopen.pl)

Dobre wieści dla fanów Igi Świątek. Liderka światowego rankingu kobiecego tenisa zagra w Polsce! Polka wystartuje w BNP Paribas Warsaw Open. Podpowiadamy kiedy startuje impreza i gdzie kupić bilety.

Wspaniałe wieści dla polskich fanów tenisa i wielbicieli Igi Światek. Nasza najlepsza tenisistka i liderka rankingu WTA przyjedzie do Polski zagrać w polskim turnieju!

Iga Świątek zagra w turnieju BNP Paribas Warsaw Open w Warszawie. Polka potwierdziła już swój udział w imprezie. Zawody rangi WTA 250 rozegrane zostaną na kortach Legia Tenis & Golf przy ul. Myśliwieckiej 4A w Warszawie. Tenisistki powalczą o triumf w warszawskim turnieju W dniach 24-30 lipca 2023 roku. W turnieju głównym zagrają 32 zawodniczki i 16 par deblowych, jego rozpoczęcie poprzedzą eliminacje, które zaplanowano na 23 lipca.

Pula nagród w BNP Parbias Warsaw Open wynosi 251 750 dolarów amerykańskich. Dyrektorem turnieju jest były polski deblista Mariusz Fyrstenberg, a organizatorem Tennis Consulting. Z ramienia WTA supervisorem imprezy jest Chen Shu. W tym roku zawodniczki powalczą na twardej nawierzchni Laykold. To ukłon w stronę Igi Świątek, która podczas zeszłorocznej edycji przyznała, że nie wie, czy zagra w turnieju w 2023 roku, ponieważ w tej dacie trwają już przygotowania do sezonu trawiastego i twardego, więc powrót na mączkę nie jest wskazany. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, organizując tegoroczną imprezę na kortach twardych.

Wstęp na kwalifikacje do BNP Paribas Warsaw Open, które odbędą się 23 lipca, wstęp jest wolny. Na mecze turnieju głównego, odbywającego się w dniach 24-30 lipca obowiązywać będą bilety, których sprzedaż rozpocznie się już wkrótce, bo 21 czerwca. W tym samym dniu na platformie Netflix zadebiutuje druga część „Break Point”, serii dokumentalnej o tenisie. w której wystąpi m.in. Iga Świątek i numer 1 tenisa męskiego, Carlos Alcaraz. Poniżej zobaczcie zwiastun.

CZYTAJ: Zawieszono wyścigi konne na torze Kentucky Derby, gdzie w ciągu miesiąca zmarło aż 12 koni

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

Brak postów do wyświetlenia