Laura Bączkiewicz reprezentantką Eurowizji Junior 2022!

Date:

Laura Bączkiewicz, 10-letnia koninianka, będzie reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior w Erywaniu (Armenia) 11 grudnia bieżącego roku utworem To The Moon!

Podczas przesłuchań do Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022, koninianka wylosowała utwór Run amerykańskiego zespołu OneRepublic. Choć faworytką okazała się rodowita krakowianka – 12-letnia Natalia Smaś, to właśnie dzięki złotemu biletowi, Laura zyskała awans. Dziewczynka dotarła do finału Szansy na Sukces, gdzie podczas dzisiejszego (25.09.2022r.) koncertu na żywo, wraz z trzema innymi finalistami, wykonywali utwory walczące o wygraną i to ona wywalczyła bilet do Erywania.

Już 11 grudnia w Erywaniu odbędzie się 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nasz kraj będzie reprezentowała Laura Bączkiewicz, która mimo młodego wieku, swoją styczność z muzyką zaczęła już w wieku czterech lat! Od tamtego czasu, 10-letnia dziewczynka brała udział m.in. w piątej edycji The Voice Kids, gdzie wraz z pomocą Dawida Kwiatkowskiego, doszła do finału.

Jak podoba się Wam wykonanie Laury? Koniecznie dajcie znać!

Podziel się :)

UDOSTĘPNIJ POST

Popularn

Więcej
PODOBNE

Najlepsze filmy o Świętym Mikołaju, które możecie obejrzeć w Mikołajki

Dziś odwiedza wszystkich Święty Mikołaj. Wielu na to spotkanie czekało z utęsknieniem cały rok. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie najlepszych filmów o Świętym Mikołaju

Rafael Nadal i Cristiano Ronaldo otwierają wspólnie restaurację

Restauracje legend sportu rozszerzą teraz swój zasięg na bliskowschodnie miasto Dubaj w 2023 roku we współpracy z Leisure Quest.

Święty Mikołaj za granicą. Tradycje zagraniczne z okazji Mikołajek

Sprawdziliśmy, jak obchodzone są Mikołajki za granicą.

Bajkowy ślub królowej Elżbiety i księcia Filipa od wewnątrz: od napięć wojennych, po 9-stopniowy tort!

Poznali się jako nastolatkowie i cieszyli się 73-letnim stażem...