Laura Bączkiewicz reprezentantką Eurowizji Junior 2022!

0
141

Laura Bączkiewicz, 10-letnia koninianka, będzie reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior w Erywaniu (Armenia) 11 grudnia bieżącego roku utworem To The Moon!

Podczas przesłuchań do Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2022, koninianka wylosowała utwór Run amerykańskiego zespołu OneRepublic. Choć faworytką okazała się rodowita krakowianka – 12-letnia Natalia Smaś, to właśnie dzięki złotemu biletowi, Laura zyskała awans. Dziewczynka dotarła do finału Szansy na Sukces, gdzie podczas dzisiejszego (25.09.2022r.) koncertu na żywo, wraz z trzema innymi finalistami, wykonywali utwory walczące o wygraną i to ona wywalczyła bilet do Erywania.

Już 11 grudnia w Erywaniu odbędzie się 20. Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Nasz kraj będzie reprezentowała Laura Bączkiewicz, która mimo młodego wieku, swoją styczność z muzyką zaczęła już w wieku czterech lat! Od tamtego czasu, 10-letnia dziewczynka brała udział m.in. w piątej edycji The Voice Kids, gdzie wraz z pomocą Dawida Kwiatkowskiego, doszła do finału.

Jak podoba się Wam wykonanie Laury? Koniecznie dajcie znać!

Brak postów do wyświetlenia