Oczyszczony z zarzutów Kevin Spacey wraca do kina. Zobacz zwiastun jego nowego filmu

0
109
Kevin Spacey (ANDY RAIN /PAP/EPA)

Ostatnie lata były niezwykle trudne dla Kevina Spacey’ego. Aktor został praktycznie wykluczony ze świata filmu po tym, jak czterech mężczyzn oskarżyło go o wykorzystywanie seksualne. W lipcu tego roku Spacey został oczyszczony z wszelkich zarzutów, a teraz wraca do pracy. Oto zwiastun jego nowego filmu.

Kevin Spacey zalał się łzami, kiedy w lipcu sąd w Londynie oczyścił go z wszelkich zarzutów o przestępstwa seksualne, o które oskarżyło go czterech mężczyzn mających pracować z nim na przestrzeni dekad. Te oskarżenia zrujnowały jego reputacje i zabrały wszelkie angaże filmowe i serialowe. Teraz kiedy został uznany za niewinnego, Spacey powraca.

W grudniu 2022 roku pojawiły się doniesienia o angażu Spacey’ego w filmie „Control”. Teraz przedstawiciele Cupsogue Pictures podzielili się pierwszą zapowiedzią produkcji. Okazuje się, że Spacey nie pojawia się fizycznie na ekranie, ale słyszymy jego głos, ponieważ gra „tajemniczy głos”. Pomimo braku czasu ekranowego, cieszy nas to, że tak uznany aktor powraca.

Fabuła filmu „Control” opowie losy brytyjskiej minister rządu, Stelli Simmons, która nawiązała romans z premierem. Pewnego dnia, kiedy Simmons wracała do domu automatycznym samochodem, jej pojazd zostaje zhackowany i zaczyna siać spustoszenie na ulicach Londynu. Stellę Simmons zagra Lauren Metcalfe, a w premiera wcieli się Mark Hampton. Kevin Spacey z kolei wykreuje postać antagonisty, który przejmie kontrolę nad pojazdem pani minister.

CZYTAJ: Przyłapany na dopingu Robert Karaś znów przemówił. Oskarża media

CZYTAJ: Wrocławska willa słynnego Maxa Berga na sprzedaż za 14 milionów! Zobaczcie jak wygląda w środku

Brak postów do wyświetlenia