„Oppenheimer” najbardziej dochodowym filmem o II wojnie światowej, jaki kiedykolwiek powstał!

0
112
Oppenheimer (YouTube)

W tym tygodniu filmowy świat obiegła wiadomość o niezwykłym osiągnięciu najnowszej produkcji Christophera Nolana. Jego „Oppenheimer” został najbardziej dochodowym filmem o II wojnie światowej, jaki kiedykolwiek powstał! Kogo zdetronizował?

Odkąd tylko „Oppenheimer” trafił do kin, świat oszalał na jego punkcie. Po pierwsze dlatego, że dawno nie było dwóch wielkich premier tego samego dnia. 21 lipca do kin wszedł zarówno „Oppenheimer” w reż. Christophera Nolana, jak i „Barbie” autorstwa Grety Garwig. Po drugie „Oppenheimer” opowiada o jednym z najbardziej kontrowersyjnych dokonań i czynów człowieka — budowie bomby atomowej i jej użyciu.

„Oppenheimer” nie ocenia. Po prostu przedstawia zarys historii. Jest o nim głośno z racji tematyki, jak i fantastycznego Cilliana Murphy’ego w roli głównej oraz rekordach sprzedaży biletów. Teraz „Oppenheimer” ponownie trafia na pierwsze strony gazet i każdy portal internetowy za sprawą kolejnego rekordu finansowego. „Oppenheimer” został najbardziej dochodowym filmem o II wojnie światowej, jaki kiedykolwiek powstał! Wyprzedził słynnego „Szeregowca Ryana” i inną produkcję w reżyserii Nolana – „Dunkierkę”.

CZYTAJ: Przyłapany na dopingu Robert Karaś znów przemówił. Oskarża media

CZYTAJ: Wrocławska willa słynnego Maxa Berga na sprzedaż za 14 milionów! Zobaczcie jak wygląda w środku

Brak postów do wyświetlenia