Ozzy Osbourne szykuje się na wielki powrót

0
120
Ozzy Osbourne (fot. Twitter)

Ozzy Osbourne powróci na scenę. Legendarny brytyjski muzyki i wokalista, który walczy z nieuleczalną chorobą, pracuje nad nowym albumem. Co więcej, Osbourne chce ruszyć z nim w trasę koncertową.

Ozzy Osbourne udzielił ostatnio wywiadu magazynowi Metal Hammer. W rozmowie zdradził, jakie są jego plany na najbliższe kilkanaście miesięcy. Okazuje się, że muzyk chce wrócić z nowym wydawnictwem i trasą koncertową.

Ozzy Osbourne musiał jakiś czas temu odwołać wszystkie zaplanowane koncerty ze względu na swój stan zdrowia. Słynny piosenkarz, obecnie 74-letni, od pięciu lat walczył ze zdrowotnymi konsekwencjami wypadku na quadzie sprzed pięciu lat oraz postępującą chorobą Parkinsona. Niedawno muzyk przeszedł ostatnią z planowanych operacji kręgosłupa, które miały pomóc mu wrócić do pełnej sprawności fizycznej, ułatwić chodzenie i zniwelować całkowicie odczuwany ból. Teraz muzyk chce wrócić do pracy.

– Dochodzę do formy. Całkiem niedawno nagrałem dwa albumy, ale chcę nagrać jeszcze jeden, a potem pojechać w trasę. Dopiero teraz zaczynam nad nim pracować i nagrywać będziemy na początku przyszłego roku. Chcę poświęcić temu czas, nie chcę się niepotrzebnie spieszyć – powiedział.

CZYTAJ Nobel Calling. Tydzień noblowski trwa. Jakie nagrody zostaną przyznane?

CZYTAJ Nagroda Nobla 2023 z fizyki przyznana. Wygrała fizyka attosekundowa

Brak postów do wyświetlenia