Rihanna próbuje zachować spokój, kiedy jej partnerowi ASAP Rocky’emu grozi 9 lat więzienia

0
315
Rihanna i ASAP Rocky (fot. Billboard)

Od kilku lat Rihanna i ASAP Rocky tworzą jedną z najgorętszych par show-biznesu. Muzycy doczekali się dwójki dzieci. Nad ich szczęściem wisi jednak widmo więzienia, ponieważ ASAP Rocky’emu grozi 9 lat pozbawienia wolności. Zdradzamy, dlaczego ASAP Rocky mierzy się z możliwością pójścia do więzienia i informujemy jak radzi sobie z tym Rihanna.

20 listopada tego roku partner Rihanny i ojciec jej dwójki dzieci, ASAP Rocky stanął przed sądem. 35-latek jest oskarżony o postrzelenie rapera Terella Ephrona w listopadzie 2021 roku. Teraz grozi mu do 9 lat więzienia pod zarzutem napaści z użyciem broni palnej. Raper utrzymuje, że jest niewinny. Jak radzi sobie z tym Rihanna?

Według źródeł cytowanych przez Yahoo i Enews Rihanna jest przerażona rozpoczęciem procesu.

„Rihanna stara się zachować spokój i słuchać prawników, którzy obiecują, że utrzymają go z dala od więzienia, ale jest to dość trudne, gdy wszyscy obiecali, że sprawa nie trafi nawet na proces i zobacz, jak poszło. Jeśli wydarzy się najgorsze i go poślą do więzienia, ona sama będzie wychowywać dwójkę dzieci” – wyjaśnia źródło.

Podobnie jak ASAP Rocky, Rihanna utrzymuje, że jest on niewinny. Na ten moment nie jest jeszcze wiadomo, ile potrwa proces rapera.

CZYTAJ: Stan Bruce’a Willisa pogarsza się

CZYTAJ: Legendarny Dave Grohl zaskakuje fanów zespołu Metallica

Brak postów do wyświetlenia