Stan Bruce’a Willisa pogarsza się

0
130
Bruce Willis z rodziną (fot. X)

Bruce Willis, absolutna ikona kina, od pewnego czasu cierpi na otępienie czołowo-skroniowe. Jakiś czas temu Choroba zmusiła aktora do zakończenia kariery. Teraz media obiega informacja o zatrważającym tempie postępowania choroby. Stan Bruce’a Willisa ma się tak szybko pogarszać, że wszyscy jego najbliżsi, w tym była żona, aktorka Demi Moore, mają z nim spędzać każdą wolną chwilę, jakby była tą ostatnią.

Bruce Willis jest już w zaawansowanym stadium otępienia czołowo-skroniowego. Jego stan z minuty na minutę staje się coraz mniej korzystny, a cała jego rodzina spędza już przy nim jak najwięcej czasu. Aktor ponoć coraz częściej wpada całkowite zagubienie i nieobecność i coraz dłużej pozostaje w tym stanie.

Według niedawnego raportu Radar Online, Willis ma wszystkie swoje córki wokół siebie przez cały czas, ponieważ jego umiejętności poznawcze stale spadają w szybszym tempie niż wcześniej. Inną osobą, która również stara się spędzać czas z Bruce’em, jest matka jego pierwszych trzech córek, aktorka Demi Moore. Przy aktorze jest też jego obecna żona Emma Hemming Willis. Zarówno Demi, jak i Emma postanowiły połączyć swoje siły, aby otoczyć Bruce’a wszystkimi jego bliskimi. Córki Rumer (35 l.), Scout (32 l.), Tallulah (29 l.), Mabel (11 l.) i Evelyn (9 l.) są z nim przez cały czas.

Wraz z postępem choroby aktora, ludzie, którzy są blisko rodziny, potwierdzili, że nie mają pojęcia, jak długo jeszcze będzie żył na tej ziemi. Każdy dzień jest traktowany tak, jakby był jego ostatnim.

CZYTAJ: Ringo Starr odpowiada krytykom sugerującym wykorzystanie AI w ostatnim utworze The Beatles

Brak postów do wyświetlenia