Sensacja. Jedna z ulubionych par Hollywood ujawnia, że tak naprawdę od 2016 jest w separacji

0
107
Jada Pinkett Smith, Will Smith (fot. instyle)

Jada Pinkett Smith właśnie ujawniła, że od 2016 roku jest w separacji z Willem Smithem. Dlaczego para przez tyle lat udaje, że wciąż jest małżeństwem?

Przez wielu uznawani byli za parę idealną. Sami wielokrotnie komentowali swój związek i publicznie doceniali wsparcie, jakie sobie dają. Jakiś czas zdecydowali się nawet w publicznym wywiadzie porozmawiać ze sobą o romansie jednego z nich. Dziś okazuje się, że tylko część tego wizerunku była prawdą.

Niespodziewanie Jada Pinkett Smith, żona Willa Smitha, jednego z największych gwiazdorów Hollywood, ujawniła w najnowszym wywiadzie, że od 2016 roku pozostaje z nim w separacji. Aktorka ujawniła to podczas wywiadu dla NBC News, w którym promowała swoją nadchodzącą książkę autobiograficzną „Worthy”.

– Gdy dotrwaliśmy do 2016 roku, byliśmy po prostu wyczerpani próbami ratowania małżeństwa. Myślę, że oboje wciąż tkwiliśmy w naszych fantazjach na temat tego, jaka według nas powinna być druga osoba. Wykonywaliśmy razem naprawdę ciężką pracę. – powiedziała aktorka.

Choć Jada Pinkett Smith myślała o oficjalnym rozwodzie, nie mogła złamać pewnej obietnicy. Co więcej, żadne z małżonków nie zamierza się rozwieść, ale od siedmiu lat żyją osobno. Wspomniała, że wciąż łączy ich głęboka miłość.

– Obiecałam, że nigdy nie pojawi się powód, przez który mielibyśmy się rozwieźć. Przepracujemy wszystko. I po prostu nie złamałam tej obietnicy – wyjawiła gwiazda.

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat i odkryć, dlaczego na eventach publicznych zwracają się do siebie jako mąż i żona, przeczytaj książkę Jady Pinkett Smith.

CZYTAJ: Novak Djokovic zaprzecza słowom Rafaela Nadala

CZYTAJ: Przełom w sprawie Sophie Turner i Joe Jonasa o opiekę nad dziećmi

Brak postów do wyświetlenia