To zdjęcie Toma Cruise’a podbija internet. Musisz to zobaczyć

0
243
Tom Cruise (Glamour)

Pomimo wielu zawirowań wizerunkowych Tom Cruise wciąż pracuje i pozostaje jednym z najsłynniejszych aktorów Hollywood. Ostatnio wzbudził ponownie zainteresowanie, kiedy internet obiegło pewne zdjęcie. Zobacz tę fotografię u nas.

Ponowne zamieszanie wokół Toma Cruise’a spowodowali jego kaskaderzy. Ich zdjęcie błyskawicznie podbiło Twittera. Nie wiadomo, czy to podróbka, ale zdjęcie wywołało wiele reakcji.

Na portalu społecznościowym pojawił się obraz, który pokazuje kaskaderów aktora świętujących koniec kręcenia „Mission: Impossible – Deadly Doom”. Użytkownicy zaniemówili przez podobieństwo między nimi i zaczęli spekulować na temat świata zamieszkanego przez klony Cruise’a. Jedni przyznają, że dublerzy są tak podobni do siebie i Cruise’a, że ciężko ich rozróżnić, a nawet stwierdzić, czy na pewno na zdjęciu nie ma prawdziwego Toma Cruise’a. Inni, w wyniku tego zdjęcia, wątpią, że to naprawdę aktor kręci te wszystkie widowiskowe filmy.

Jak ocenicie to zdjęcie? Według was jest na nich Tom Cruise? Czy uważacie, że to oni, zamiast Toma Cruise’a wykonują wszystkie trudne akrobacje aktora?

CZYTAJ: Netflix. Czerwcowe nowości godne uwagi

CZYTAJ: Ktoś pomylił Federera z Nadalem. Finał zdarzenia rozbawi cię do łez

Brak postów do wyświetlenia